Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dolgom van vele, vagy ez mind...

Dolgom van vele, vagy ez mind véletlen?

Figyelt kérdés
Egy férfiba állandóan belebotlok. Tetszik nekem, de épp az állandó belebotlasok miatt figyeltem fel ra es jutottam el idáig. Vidéken, más városban/faluban is szembejött mar vagy ment el mellettem. Nemrég megkeresett, kiderült hogy rengeteg közös van bennünk. Egyszer találkoztunk is, az nem volt egy nagy valami, utána meg is szakadt a “kapcsolat”, de azóta is mindenhol ott van es ami a legérdekesebb, hogy a születési dátuma (utolso két számjegy) jon szembe mindenhol. Állandóan ott van. Ma jött szembe autóval, előtte es utána levo autón is a születési dátuma a rendszamon. Ez a találkozásunk ota van igy, mármint a születési dátum. Nem kerestem sehol a számot, egyszerűen felfigyeltem ra hogy kísértetiesen mindenhol ott van. Üzen a számokkal es a találkozásokkal a sors/univerzum/akármi, vagy ez lehet véletlen? Neked volt mar ilyen? Mi lett a “vege”? Köszönöm a normális válaszokat nektek! :)
2018. okt. 13. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy a diloházba vitték,mert neki is ezek a kényszerképzetei támadtak.Kíséretet is kapott

és ez megmagyarázza hogy az autókon miért egyezett a rendszám vége.

2018. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan kiirtam, hogy normális válaszokat várok. Nem baj ha nem hiszel benne, de legyszives tartsd tiszteletben, hogy valaki ilyesmit kérdez. En sem azt mondom hogy annyira hiszek benne, de kiváncsi vagyok, hogy ennek mi az oka es ki mit gondol erről, mi lehet a magyarázat.
2018. okt. 13. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Valahogy azt veszem észre hogy a komoly válaszokat ebben a kategóriában semmibe veszik,a trollkodás,az okoskodás,mások szavainak papagájszerű ismételgetése meg az egyszavas válaszok a menők.

Szóval tojok rád,és mindenkire.

2018. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nincsenek véletlenek. Dolgod van még vele.


Nálam egy keresztnév az ami állandóan jelen van az elmúlt 4 évemben-de mindenhol, és életemben annyi ilyen nevű ember, kolléga, barát, haver nem volt, mint az illető neve.

2018. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te kaptál ra választ, vagy van valamilyen erzesed, hogy miért történik ez?
2018. okt. 13. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
5 Sejtem, hogy miért történik.
2018. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondd el legyszi, hátha en is közelebb leszek a sajat kérdésem válaszahoz! Akar privatban!
2018. okt. 13. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írj.
2018. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is hiszek ezekben , biztos hogy dolgod van vele ;)
2018. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Volt, de semmi jó nem sült ki belőle, sőt!

Úgyhogy nem biztos, hogy azért kerül az utadba, mert valami jót hoz majd az életedbe.

Hagyd inkább, ha alakul alakul valami, ha nem, akkor nem.

2018. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!