Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dolgom van vele, vagy ez mind...

Dolgom van vele, vagy ez mind véletlen?

Figyelt kérdés
Egy férfiba állandóan belebotlok. Tetszik nekem, de épp az állandó belebotlasok miatt figyeltem fel ra es jutottam el idáig. Vidéken, más városban/faluban is szembejött mar vagy ment el mellettem. Nemrég megkeresett, kiderült hogy rengeteg közös van bennünk. Egyszer találkoztunk is, az nem volt egy nagy valami, utána meg is szakadt a “kapcsolat”, de azóta is mindenhol ott van es ami a legérdekesebb, hogy a születési dátuma (utolso két számjegy) jon szembe mindenhol. Állandóan ott van. Ma jött szembe autóval, előtte es utána levo autón is a születési dátuma a rendszamon. Ez a találkozásunk ota van igy, mármint a születési dátum. Nem kerestem sehol a számot, egyszerűen felfigyeltem ra hogy kísértetiesen mindenhol ott van. Üzen a számokkal es a találkozásokkal a sors/univerzum/akármi, vagy ez lehet véletlen? Neked volt mar ilyen? Mi lett a “vege”? Köszönöm a normális válaszokat nektek! :)
2018. okt. 13. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én a tavaj egész évben az első szerelmem születési dátumának utolsó számába botlottam. Volt, hogy egy nap 6x is

Nagyon idegesítő volt, főleg hogy totál fölöslegesen kínzott a sors. Nem történt semmi karmikus találkozás.

2018. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Katherine 31, lehet, hogy meg kellett volna tenned lottón. :-D


Nincsenek véletlenek, de az okok és a vágyaink nem mindig vannak szinkronban egymással.

Talán arrafelé lakik, dolgozik, vagy egyszerűen csak megtetszettél neki, és követni kezdett.

Van, aki szerencsét hoz az életedbe, van, aki leckét, van, akinek te vagy a lecke...

2018. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolso: nem lakik erre, nem dolgozunk egy helyen, semmi közös pont, körülmény nincs.
2018. okt. 31. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!