Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Kowalski Bogdánt...

Valaki ismeri Kowalski Bogdánt, haigen akkor kinek mi a véleménye róla tényleg jól csinálja amit csinál és működik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 01:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mindig érdekelt a transz és sok ismeretem van lexikális és gyakorlati is ...szerintem természetes hogy az embere sokfélesége is más nás reakciót ad ugyan arra a megoldásra.
2020. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített a terápiája.
2021. márc. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Zsu Pinter válasza:

Bogdán egy nagyszerű ember,korrekt, sohasem ítélkezik senki felett, ahol tud segít

. Hatalmas tudással rendelkezik, sok mindennre megtanított, megbízható és olyan dolgokat tud, hogy hihetetlen. Aki panaszkodott itt, hogy valami nem működött nála annak üzenem változz, hogy változhass! A változáshoz idő kell és megfelelő gondolkodás. Egyébként a kivétel erősíti a szabályt. Összefoglalva, Bogdánt csak ajánlani tudom!

2021. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Török Meinda válasza:
Egy évig jártam Bogdán tanfolyamára és minden percét élveztem. Na jó az ebédszünetet a gagyi etteremben nem, ahol mem volt vegán étel ;) de a többi az nagy élmény volt! Imádtam oda járni, rengeteget tanultam tőle és a meghívott vendégelőadóktól mint Paulínyi Tamás vagy Bókkon professzor, Gerzsenyi Erika és Gurza Éva. A kezeléseit is jó szívvel ajánlom. Ha kíváncsi vagy a tanfolyamra, némelyik témanál be tudsz csatlakozni ingyenesen 1-1 bemutató órára :)
2021. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!