Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért latom mindenhol egy...

Miért latom mindenhol egy bizonyos ember születési dátumát?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival egyszer, de mar egy hónapja. Előtte is állandóan láttam mindenhol de a randi ota meg furcsábbak a dolgok. Ot is gyakran latom de emellett megjelent a születési dátuma is. Ha nem is jut eszembe az illető, a szám biztos eszembe juttatja, mintha az Univerzum emlékeztetni akarna rá. Akárhova nezek, a szám mindenhol ott van, minden nap többször. Van hogy ijesztően sokszor. Ilyenkor van vele valami “dolgom”? Igazából évek ota ez megy hogy mindenhol latom de a dátum csak a randi utan társult a férfi látványa mellé.
2018. okt. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én meg mindenhol BMW-ket látok, mert nekem is az van, és bele vagyok zúgva a márkába. A kanos szinglu haverom meg mindenhol jó seggű tinilányokat lát. Nincs ebben semmi misztikus. Egyszerűen ezeket veszed eszre, mert ezen pörög az agyad.
2018. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor épp eszembe sem jut, akkor van ez...
2018. okt. 25. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

+1


Attól még, hogy éppen nincs a tudatodban, a tudatalattid még ezen pörög, ezért veszed észre. Ez egy teljesen normális pszichológiai jelenség.

2018. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkinek más erről a véleménye, szerintem nincs egzakt jó válasz. Én már hosszú évek óta erősen hiszem és vallom, hogy véletlenek nincsenek, minden mindennel összefügg. Engem például a 11-es szám követ nagyon sok helyen, ez a családom anyai ágának egy részére is jellemző. Szinte mindenhol ott van, dátumokban, kijelzőkön, tényleg mindig látjuk. Ahogy visszagondolok, sokszor történtek velem valamelyik hónapban 11-én fontos dolgok, és a 11. 11. (november 11.) dátum is több szempontból fontos az életemben (nem velem megtörtént események, inkább számomra fontos témák szempontjából. Érdekes módon ezzel az is járt, hogy idén észrevettem, hogy a Márton név is követni kezdett, nagyon gyakran észreveszem. Ahogy visszanézek az eddigi életemben, és emlékszem olyan dolgokra, amelyek más szemében jelentéktelenek lennének, sokszor csak így feleszmélek: ja, hogy ott is 11 volt, ja, hogy őt is Mártonnak hívták, meg ilyenek. Ezzel összefügg (azért függ össze, mert az I. világháborúnak november 11-én 11 órakor lett vége) az is, hogy egy idő után mindenhol észrevettem az 1914-et, ez is a mai napig megvan nálam. Van, aminek nem jöttem még rá a jelentésére, de szerintem nem lehetnek véletlenek ezek a dolgok.
2018. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!