Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A föld egy börtön bolygó és...

A föld egy börtön bolygó és halálunk után kényszerrel törlik a tudatunkat majd új testbe raknak?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek arról a lehetőségről hogy a föld egy börtönbolygó.És egy vallási diktatúrában élő észak koreai mentalitású rabszolgatartó faj.Itt minden lényen agymosást végez életében és halála után.Haláluk után meg egy rendszer törli az emberek tudatát.Mert a naprendszer ezen részét egy olyan háló veszi körbe.Ami halála után sugarakat kibocsájtva minden lény tudatát törli.Az emberekbe be van kódolva hogy haláluk után bizonyos bázisokra kerülnek.Ahol életükről beszemolnak majd tudatukat törlik.És másik testben minden megy tovább.A vallásokban meg a különböző isten hitekben meg pont a minket megsanyargató kegyetlen diktátorokat éltetjük.És ezeknek a célja az emberek fejlődésének visszafogása.Közel állati szinten butítva tartva őket. A szverdlovszki törpe és a rosswelli ufós dolog is ezért let gondosan eltüntetve általuk.



2018. nov. 2. 18:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Kérdező. 17.

Nekem Nem jön be az 1. Linked !

2018. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
#21 Teszteltem bejelentkezve mindegyik link nálam működik.
2018. dec. 16. 02:10
 23/40 anonim ***** válasza:

Nekem működik. Mesélt itt valaki régebben ilyen sztorit hogy emlékszik mi hogy volt születése előtt.


De látom megtaláltátok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


Sajnos hihetőbbek mint a minden szép és jó történetek.

2018. dec. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Rendben most mukodik, de a 20 as kérdésre miert nem kaphattam választ??
2018. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23-as nem meselte Vlaki, hanem szerintem ugyanez a kerdezo irt
2018. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Az ilyesztő hogy ezekből az elsőre agymenésekneknek látszó dolgokból összeségében összeáll valami olyasmi amire már elszórva bizonyítékokat is találni.És ilyenkor vetődik fel hogy reális esélye van hogy ez egy szörnyű lehetőség.


Nem én írtam a linkelt kérdést,de szóba hoztam ha valóban ő tud valamit akkor ossza meg.A a 20 as kérdésnél a linkeknél vannak információk. Pont ez az érdekes az egészben hogy hülyeségnek hagzik. De ha mélyebben belegondolunk a vallásokba. Gyakorlatilag megegyeznek felépítésben Észak-Koreai,Náci Német birodalmi,Szovjet,Kínai mintákkal és más diktatúrákkal.Pompa,valami túl jó ígérete, önmaga teljesen jóságosnak és igaznak beállítása.Neveltetéssel történő anekdóták folyamatos ismételgetése lehetőleg emlékezetes formában.Úgy hogy az úgy rögzüljön az emberben hogy elfogadja anélkül hogy valóságalapját mélyebben átgondolná. Történelmi eseményekbe bizonyítékokkal nézve túl egységes dolgok jönnek ki.Pl Nostredamust,Teslát nézve létezhet olyan technológia amivel az emberi agyba gondolatokat lehet sugározni,előhívni,az aggyal manipulálni.A vídeókban írnak róla hogy tudósok már most rendelkeznek hasonlóval.Csupa olyan dolog amire létezhet technológia.És az a félelmetes benne ha a hülyeségek mögé nézünk.Nagyon is összeáll belőle egy túl életszerű kép.A valódi látnoki elbeszélések,halálközeli élmény beszámolói leírhatnak egy jól kifinomult manipulációs eljárást.Azon emberek akik előző életeikre emlékeznek.Túl sok talált rá bizonyítékot hogy nem csak képzelődött.

2018. dec. 16. 14:54
 27/40 A kérdező kommentje:

Ha belegondolunk az egyik legerősebb fegyver a tudat manipulálása. Ha van szellemi lény akkor miért ne létezhetne technológia,és olyan fajok amik egyik testből másik testbe rakja magát.Tehát amiért megdolgozott az a végtelenségig akár megmarad neki. Hasonló fegyver az időutazás és eszközök amikkel akár a jövőbe lehet látni és azt a kedvünkre alakítani.Az univerzum hatalmas,ebben miért ne lennének parazita fajok amik kevésbé fejlett fajokat rabszolgasorsba állítanának.És ezt olyan profin csinálják hogy még istenítjük is őket.Pl köszönöm (Szovjetunió AVH) isten hogy megkötöztél,megínoztál,kirámoltad a padlásom, mivel ez mind a nép jólétét szolgálta.Síromon a jelképeidet fogom viselni.És gyerekeim is téged fognak követni ahogy azt nekik tanítottam. Ezek után jön egy bolygó eltérítésének lehetősége (esetleg antianyaggal és azáltal keltett térgörbülettel).Génmanipiláció,atombomba, és a többi már piti támadó fegyverek ezekhez képest.


Amit találtam a témában ha minden igaz az antigravitációt antianyag hozza lére és az a térgörbületet.Azt meg egy antianyag reaktor üzemelteti aminek szerves alkotórésze a 115 ös elem a Mc Moszkvonium.Amit aki szivárogtatott felfedezése előtt beszámolt róla.


[link]


[link] [link]


[link]

2018. dec. 16. 15:37
 28/40 anonim ***** válasza:
Nemcsak elsőre tűnik badarságnak...
2018. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Itt az oldal mert a web archive elérhető jelenleg.


[link]


Az oldal keresőjében,bővebb technikai részletek.


háttpées gravitywarpdrive pont com

2018. dec. 16. 15:43
 30/40 A kérdező kommentje:
Tegyük félre az ufókat és vallást.Én nem vagyok istenhívő. Nem tarom valószínűnek hogy az univerzumot egy nagy bajszos ember teremtette.És ha te meghalsz az a bajszos ember aki ezt a gonosz világot teremtette az csupa jót fog veled tenni. Ésszerűen valaki ilyet mond spontán azt komplett bolondnak lehet nézni. Mégsem mondjuk a keresztényeknek figyelj te komplett izé vagy.Ott vannak az Arabok egy kis rábeszéléssel simán öngyilkos merényletre mennek Allahért. Fanatizálni hülyeségekre rá venni lehet embereket! Neveltetéssel meg főleg generációkon át sok rossz bele van táplálva emberekbe.A családi neveltetést társítsuk még társadalmi nyomással is. Ekkor jöttek közösségekben,társadalmakban szörnyű korszakok.Ezeket a műveket nem lehet hitelesnek tartani.És elfogultságból elkezdeni rögösen hinni benne. Én nem állítom hogy ez így van.Csak azt hogy ez sajnos lehet egy szörnyű változat.Azt el kell ismerni ezek a leírások tele vannak hülyeségekkel.Ha eltudjuk magunkal hitetni hogy a világot egy bajszos ember teremtette.Akkor sok mást is hasonlóan el tudunk hinni.Én azt állítom kérdőre kell vonni magunkat. És tanulni,informálódni kutatni. Mert az emberek átverése mindenütt zajlik a társadalmunkban.Valaki minél tanulatlanabb annál könnyebb manipulálni. Ahogy valaki (sérthetetlenséget kap) elszámoltrathatatlanságot,érinthetetlenséget.Akik ellen nem tudsz mit tenni.Azok az egyének,szervezetek társulások másokkal szemben a leg embertelenebb dolgokat is megengedik maguknak.
2018. dec. 16. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!