Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éppen kiköltözni készülök az...

Éppen kiköltözni készülök az albérletemből, ami nehéz döntés számomra. Eközben felhívott a főbérlőm. Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Éppen azon tevékenykedem, hogy elköltözzem abból a lakásból, amihez sok szép, de jó pár rossz emlék is köt egy csalfa exem miatt. Magát a lakást, mint ingatlant nagyon szeretem, nem csak az emlékek miatt.


Rendkívül sokat vívódtam, hogy elhagyjam-e a lakást, és ez a vívódás mind a mai napig tart.


Úgy gondoltam, hogy ki kell mozdulnom a komfortzónámból, hogy fejlődhessek. Ezért elköltözöm, így el is kezdtem új albérleteket keresni, illetve voltam is már megtekintésen.

Természetesen a jelenlegi albérletem még nem mondtam még fel, hiszen nem tudom, mikor költözöm.


Éppen rá szerettem volna bólintani egy lehetőségre, amikor felhívott a főbérlőm. Kedvesen érdeklődött rólam, a családomról, a hogylétemről, és elmondta, hogy szeret engem a lakójaként, és megbízik bennem.

Semmi előzménye nem volt ennek, legalább egy hónapja nem is beszéltünk.


Jelenthet ez valamit? Inkább a lakásban maradás, vagy a lakás elhagyása mellett szól?


2018. nov. 10. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Valóban érdekes.

Milyen volt eddig a kapcsolatod vele?

2018. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig is jó volt vele a kapcsolatom. Kb. havonta egyszer találkoztunk, amikor jött a lakbérért. Volt, hogy már megkérdezte telefonon, hogy hogy vagyok, de ennyire még nem volt kedves.
2018. nov. 10. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát nem voltatok kimondott barátok.☺

Ellenkező nemű, ha megkérdezhetem?

2018. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ellenkező nemű. De 35 évvel idősebb, egy kedves idős hölgy :)
2018. nov. 10. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem.Szerintem nem szeretné hogy kiköltözz.De valószínűleg csak azért mert jó albérlője voltál.
2018. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy ez egy "jel" volna-e számomra, hogy én hogyan döntsek :)
2018. nov. 11. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, de csak amiatt, amit leírtál, hülyeség lenne kiköltöznöd. Már csak azért is, mert valószínűleg csak drágábban találnál másik helyet.
2018. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az biztos, hiszen gyakorlatilag szoba árban bérelem a jelenlegi lakást az idős hölgytől Budán, aki szinte nem ismeri az aktuális árakat, mindemellett a rezsi is nagyon alacsony.


Viszont az exem emléke gyakran kísért a lakásban. Három hónapja szakítottunk, ugyan egyre gyengébb az emléke, de az ünnepektől ódzkodom abban a lakásban egyedül.


Ezért minden lehetséges jelre odafigyelek, ami akár az elköltözésre, akár az ottmaradásra ösztönözne. :)

2018. nov. 11. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán megtudta, hogy keresgélsz. Én nem venném jelnek.
2018. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!