Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy meghalt egy...

Előfordult, hogy meghalt egy rokon, barát stb és ti nem tudtatok róla, de megjelent vagy üzent valahogy nektek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Feladott a nagynénim egy levelet. Benne ez állt : tegnap elhunytam
2018. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja, hogy hivd fel.
2018. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem üzent, de rossz érzésem lett és elmentem hozzá. Már napok óta halott volt.
2018. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 User-Agent ***** válasza:
Nem, pedig előre kéne egyeztetni velem mikor akar meghalni.
2018. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a jelenséget mindenki megtapasztalja,akinek közeli hozzátartozója hal meg. Sokan nem veszik figyelembe a jeleket, vagy éppenséggel a képzelet fura játékának tekintik. Beszélgess őszintén gyászolókkal,meglepő beszámolókról hallhatsz majd.
2018. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolso, igen en is ilyen torteneteket szeretnek hallani.
2018. nov. 15. 07:36
 7/16 anonim válasza:
73%
Igen. A hegyekben laktunk. Apám felment a gerincre, már 3 napja oda volt, és nem ért haza. Nem volt fura, mert ott nem úgy ment az élet, mint más helyen, vagy városokba. Harmadik éjszaka már aludtam, rosszul aludtam el, mert a farkasok nem a megszokott hangon vonyítottak. Éjfél körül felriadtam, mintha apám arcát láttam volna a sötétbe, aztán eltűnt az arc. Azonnal felöltöztem, és elindultam fel a hegyre. Futottam át az erdőn. Kb 5 óra alatt értem fel a hegyre, már hajnalodott, apám ott volt felakasztva. Ahogy mentem fel, végig láttam magam előtt egy farkast, ahogy szalad az erdőn át, időnként megállt, amikor közelebb értem, újra elindult. Mikor oda értem apámhoz, 4 farkas ült nem messze attól a fától, ahol lógott. Szaladtam levágni a kötélről, de már jó ideje halott volt. Ahogy lefektettem a födre, a farkasok akkor álltak fel, megfordultak, és elmentek lassan, de mindegyik visszanézett. Nekem ez akkor nem volt fura, ahogy ők viselkedtek, mert a hegyi ember teljesen más kapcsolatban van az állatokkal. Később jöttem rá, hogy az a farkas aki futott át az erdőn, valószínűleg ő volt az aki olyan furcsán vonyított, és azért futott előttem át az erdőn, mert mutatta az utat. Akkor nem tűnt fel, de végig az ó nyomába mentem, pedig előtte soha nem azon az úton mentünk fel a hegyre.
2018. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Legutóbbi történetemet mesélném el ami nemrég, kb. 2 hete történt.Egy kedves ismerősömet látogattam meg,aki idén májusban veszitette el a férjét egy tragikus baleset következtében. Nehezen viselte a gyászt, nem tudta feldolgozni a férje halálát. Most legutóbb mikor nála jártam, azt meselte, hogy kissé megnyugodott, hisz férje álmában ráparancsolt,hogy most már nyugodjon meg és többé ne sirjon mert ő jól van és el kell mennie. Általában minden gyászoló beszámol hasonló történetekről. Remélem segitségedre volt a válaszom.
2018. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es részvétem! és köszönöm hogy megosztottad velem!

8-as, neked is köszönöm a választ!


Várom a további történeteket, akár privát üzenetben is.

2018. nov. 16. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Álmomban eljött, elköszönt, és azt mondta, ne féljek, minden rendben lesz ezután.


Rá nyolc órára tudtam meg, hogy elhunyt. Nem volt beteg, nem volt előjel, szívrohamot kapott.

2018. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!