Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány hetes korától mutatnát...

Ti hány hetes korától mutatnátok meg?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisbabám, és már raktam ki róla képet közösségi oldalakra. Azért raktam ki, mert vannak olyan rokonok/barátok, akik nem tudnak eljönni, viszont szeretnék látni. Rengeteg ismerősöm azt mondta, hogy ez nagyon rossz dolog, mert nem kéne, hogy mindenki lássa az ici-pici babát... Ti mikor mutattátok meg /mutatjátok meg/fogjátok megmutatni a babátokat nyilvánosan(közösségi oldalon)?

2018. nov. 4. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Én egyáltalán nem raktam ki. Aki írt privátban, érdeklődött, keresett, annak megmutattam, de ennyi.
2018. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én csak születésekor raktam ki egy képet. Azóta nem, max privátban ha valaki igényli.
2018. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"Rengeteg ismerősöm azt mondta, hogy ez nagyon rossz dolog, mert nem kéne, hogy mindenki lássa az ici-pici babát... "

Gondolom nem meztelen kép. Van, aki uh-t tesz ki.

Neked kell eldönteni mi fér bele. Van aki magzatmázas képet is posztol van aki semmit.

2018. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Elkapja a náthát? Nem értem, hogy miért lenne más, ha nagyobb baba képe lenne kirakva. Nincs benne semmi rossz, sokan kiraknak egy-egy képet a babáról.
2018. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs ebben semmi

Nem rossz dolog


Viszont én nem tettem ki.


A terhességemet sem. Nincs pocakos fotóm kinn


Egy kép van rólam, amin látszik a lányom feje a hordozókendőben, ha valaki szemfüles.


De én magamról sem posztolgatok..

Ez előtt a kép előtt 2 éve feissítettem

2018. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Uristen. Miert ne tehetnel ki kepet rola? Errol szol a kozossegi oldal. Vagy akik ezt mondtak neked, azok mit szoktak posztolni? Öszinte leszek, mi voltunk a parommal terhesfotozason is, azokat a kepeket is kitettuk, uh-kepeket is, es aznap mikor szültem mar posztoltam is a kisfiam. Termeszetesen nem a szuloagyrol, hanem par oraval szules utan, mikor mar szepen le volt mosdatva, fel volt oltoztetve...

Szerintem ebben semmi nincs! En buszke vagyok ra azert posztolom! Nem pedig azt mi volt a vasarnapi ebed! Es jol is esik mindenki dicseri milyen szep baba. Hozzateszem nekem csak olyan emberek az ismeroseim akiket tenyleg ismerek. Inkabb ezt osztom meg mint idiota idezeteket...

2018. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

semmi rossz nincs benne,ha be van állítva az oldalad..hogy csak ismerősök láthassák

"nyilvános funkcióval" nem osztanék meg képet

nálam csak a profilképem és a borítóképem nyilvános,de csak amiatt,mert azt nem lehet átállítani

2018. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Amellett hogy nem vagyok annak a híve ha valaki orrba-szájba posztolja a képeket a gyermekéről nem értem miért gond ha "mindenki látja az ici-pici babát". A Facebook-on nem tudják megfogdosni, sem rátüsszenteni, nem mindegy hogy mennyi idősen kerül ki a hírfolyamodba? Akkor tegyél fel róla képet amikor te akarsz, ne foglalkozz az ilyen véleményekkel, mert semmi értelmük. Ha megengedsz egy tanácsot, tarts mértéket, mert szerintem kissé furcsa amikor a baba egy hónapos korára eljut az anyuka az 500 fényképig (igaz történet! 😂), de egyébként tégy ahogy jónak látod.
2018. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Van olyan int itt is az egyik válaszoló, aki ott éli az életét online, minden sz.art kiposztol, meg van az, aki még saját magáról is alig akár valamit megmutatni. Szerintem is fölösleges kitenni a gyerek képet, aki érdeklődik, annak privátba küldesz fotót és ennyi. Én is így csinálnám. Minek nézze mindenki az én terhes fotóimat meg a gyerekeimet?!
2018. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Na en a ket oldal között vagyok.. Posztolok is fb-n, de nem sokat. Fiamrol kb 2 havonta egy fénykép, magamrol... Hm evente. :D Csak ismerős lathatja. De persze, hogy rakhatsz ki képet a piciről.. Semmi baja nem lesz. Csak ne rakj ki naponta es ne rakj fel minden egyes alkalommal egy albumnyit, mert nem tudtal valasztani a majdnem tökegyforma képek közül. :D 2 hetente egy-két kép sztem normális, senkinek sem hinném h bosszantó. Aki meg betalal, azt korlatozd. :D
2018. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!