Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le a szinesztéz...

Hogyan mondjak le a szinesztéziámról?

Figyelt kérdés

Szinesztéziás vagyok már a születésem óta és ez engem nagyon megvisel, mert attól függ a hangulatom,hogy éppen milyen színt látok magam előtt és természetesen szinte minden percben másik színt látok.

Ezért én örülnék annak,ha valahogy lemondhatnék erről a képességemről.

Ha van rá mód én ki szeretném írtani ezt mert ez engem nagyon megvisel és nem bírom ezt tovább.

Kérlek segítsek! Van valami mód arra hogy kiírtsam ezt magamból?

Olyan jó lenne erre a kérdésre valami hasznos és értelmes választ adni de sajnos nem nagyon reménykedem.


Ui: Aki nem tudja hogy mi a szinesztézia annak itt a link:

[link]


+még: Nagyon kérem hogy a trollok most tényleg kíméljenek mert nagyon rossz hangulatban vagyok.


Az értelmes válaszokat meg előre nagyon köszi!



2018. nov. 13. 19:01
 1/6 User-Agent ***** válasza:
0%
Lemondani? Mi ez valami szerződés? Voltál szemészeten? Talán meg tudnak gyógyítani, de az is lehet pszichiáter kell. 🤔
2018. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
„Egy kirakatban lila dalra kelt egy nyakkendő” :) Téged zavar a szinesztéziád ? Legtöbbjük semlegesnek vagy kellemesnek érzi ezt az állapotot. Nagyon kreativ lehetsz, ugyanis a legtöbb képzőművész közülük kerül ki. Az auralátás is egyfajta szinesztézia. Én úgy tudom,a szinesztézia nem megváltoztatható és nem elnyomható tulajdonság, ezért felesleges is az elfojtására törekedni,mivel neurológiai háttere nem ismert.Egyesek összefüggésbe hozták az autizmussal és genetikai hátteret tulajdonitanak neki.Szerintem ha megfelelően kifejeznéd magad, értem itt egy általad kedvelt művészeti ágat – akkor szerintem csodákra lennél képes, hiszen többnek tudnád láttatni a világot, mint amit egy átlagember felfog az érzékszerveivel.
2018. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Wow, irodalomból tanultunk téged, egy költői ezköz vagy :DD Erről ne mondj le
2018. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Bárcsak nekem lenne !😐
2018. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
90%
Nekem van. Lemondani róla, megszüntetni stb. nem tudod de gyakorlással megtanulhatod kizárni. Nekem a hangokra jönnek a színek, régen az egész látóteremet betöltötték és vibráltak de később megtanultam tudatosan háttérbe szorítani és már csak az erősebb hirtelen hangoknál látom a periférián a színeket. De zenehallgatásnál kifejezetten élvezem, olyankor engedem működni.
2018. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kreténpali ***** válasza:
Meditációval próbálkoztál már?
2018. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!