Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért mondjak azt egyesek...

Miért mondjak azt egyesek hogy a lelek dönti el azt leszuletese elott hogy milyen élete legyen milyen képességeket kapjon illetve mi történjen vele élete során?

Figyelt kérdés
Szerintem ez akkora hülyeség, akkor most az afrikai éhezők maguk választottak azt hogy ehezenek szenvedjenek??? Es meg sorolhatnek dolgokat. Ki az a hülye aki ilyen szenvedéseket onkent vallall??

2017. dec. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lélek machoista!
2017. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye a lélek, olyan hülye lesz a gazdája.
2017. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
A Föld most a Hetedik Sugár energiáiban van, amely a Koronacsakrán keresztül tudaterősítő hatással bír, elősegítve a paradigmaváltást.
2017. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Biztos a gyökér lelkek fent ezen májerkodnak hogy ki mer keményebb sorsot bevállalni


Csak mikor leszületik és csúszik-mászik a nyomorban, a szülei meg agyon verik és lelki nyomorék lesz aztán lesz egy nője aki kibassza és tönkremegy akkor majd rájön hogy mi a faszt vállalt.


Biztos odafönt nagy dolog ezzel vagánykodni de azért ha megkérdezte volna valaki hogy jövök-e akkor azt mondtam volna hogy köszi nem, menj és rohadj meg te.


A másik az lehet ha előző életünkben kiba.sztunk jó sok emberrel akkor most muszáj leróni a szart

2017. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szenvedes szerintem nem volt belekalkulalva. Vagy fent ugye azt sem tudjak mi az.igy azt sem mire mondanak igen t

De ha fent hü de jo akkor eleve a halal sem negativ

A fizikai szenvedes is ugye csak itt van, ami az öklethez viszonyitva kb feler annyibal idoben hogy elvagtad kicsit a kisujjad.

Szerintem egy leleknek más a logikaja ezert valaszthat afrikai ehezest aki azt sem tudja mi az hogy ehseg..

2017. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jav. Örökléthez viszonyitva
2017. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Amit az EGO szenvedések vél, az a léleknek tisztulás.


(Azért lélek és nem LÉLEK, mert ő halhatatlan, ezért szerény)

2017. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszát lefordítva, az EGO az én, és a szenvedésének vél, mikor az "Én" Személyiség meghal, akkor a lélek, elfelejti mindazokat a dolgokat, amire emlékezett, igaz ez ellenzi az én elméletemet. De nem hülyeség. (Vannak kivételek)
2017. dec. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert manapság az ezotéria: divat.

A divat majmolása nem követel nagy észt.

Könnyen jutnak az emberek (hála a netnek) valódi-, fél- és álinfókhoz, az információk valódiságát viszont megitélni nem tudják.

Feltételezve, hogy rossz szándék nélkül terjeszt hamis infókat valaki, mások annál inkább elhiszik, minél több helyen, minél többektől hallják/olvassák ugyanazt.

.

Féltudásból származó káros jelenség.

A féltudás pedig károsabb a teljes tudatlanságnál.

2017. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Nincs teljes tudás, Nincs mester. Az általad nevezett féltudás is közelebb vihet valakit a megértéshez.

2017. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!