Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább, legfélel...

Mi volt a legdurvább, legfélelmetesebb, legkülönlegesebb alvásparalízis- élményed?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt egy alvásparalízisem, akkor tehetetlenül feküdtem a hátamon, miközben hallottam, hogy valaki durva és gyors léptekkel közelít a folyosón a szobám felé, majd lenyomja a kilincset, hogy rám nyisson, de szerencsére ezután magamhoz tértem.

2018. dec. 4. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Egy időben nekem rendszeres volt.

Nem is maga az élmény volt nekem kemény, bár először még az is rémisztő volt, de fokozatosan hozzászoktam, 2-3 naponta volt ilyenem, hosszabb ideig.

Aztán egyik éjszaka vagy 6-7x is. Borzasztó volt. Nekem nem volt olyan érzésem, hogy ráülnek a mellkasomra, kaptam levegőt, szimplán csak a tehetetlenség és a kiszolgáltatottság érzete riasztó. Csak a szemed tudod mozgatni, semmi mást, de a tudatodnál vagy. Fuh, nem szeretném újra megélni azt az éjjelt. Soha nem tudtam visszaaludni ebből ebben az állapotban, mindig meg kellett kűzdenem azzal, hogy mozogni tudjak, és csak utána aludtam vissza, iszonyatos erő kell hozzá.

2018. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

Én a saját halálomat álmodtam meg. Félek a haláltól nagyon is!

Istent szólítgattam, remélem az igazi halálomban is Őt fogom.

2018. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom amikor minden este végigmentem ezen...Nagyon rossz. Mozdulni nem tudtam sose, pedig rettenetesen küzdöttem ellene. Volt hogy pár másodpercig sikerült kinyitnom a szemem "teljesen" felébrednem. Nagyon minimálisan tudtam mozogni akkor is a szemem magától csukódott le, és újra visszakerültem a rémálomba. Alvászavarom van, így nálam nem csoda :D Volt már szerencsém a paranoiához, ezért gyűlölöm az alvásparalíziseket...Bár az legalább pár percig tart. A nyomó érzés a mellkasomon, a hangok, és az árnyak nálam is meg voltak. Semmi természetfeletti nincs benne, csak épp a test reakciója nem a megfelelő. Elvileg ha bevezetsz egy napi rutint az életedbe, ugyanakkor fekszel és kelsz akkor minimalizálható az ilyen esetek száma. A stressz és az alvászavarok viszont még így is kiválthatják.
2018. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
belecsöppentem a gyakorikerdesek forráskódjába és trolook voltak mindenhol.
2018. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos tudni akarod? :')
2018. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb az volt mikor álmodtam, hogy alvásparalízisem van, nagyon nehezen tudtam felébredni.Odajött a párom, mert nagyon sírtam, erre tényleg felébredtem.

Álom az álomban...nagyon rossz...mostanában egyre gyakoribb.

2018. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Metionin ***** válasza:

Gyerekkoromban volt egy olyan hogy egy fehér vékony alak állt az ágy mellett és hosszú ujjai voltak, a nyakamat szorította, meg akart fojtani. Akkor tűnt el amikor apám bejött, gyorsan átszaladta falon, nekem meg kék volt már a szám meg a körmöm az oxigénhiánytól.

A másik tizenévesen amikor volt egy tök szokásos alvásparalízis azzal a nyomó érzéssel és hirtelen láttam magam felülről és ki is mentem az ajtón lebegve a teraszra, ahol láttam ahogy ott alszik a kutya. És a kutya észrevett, elkezdett ugatni, én pedig az ágyban tértem vissza az ugatás hangjára.

2018. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Metionin ***** válasza:
Előző: az álom az álomban paralízisnek számít? Mert olyanból is volt többször 4-es meg 6-os is :/
2018. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fojtogattak, a fülem zúgott, azt hittem felrobban a fejem, a szememet is alig bírtam kinyitni. Aztán valami szétnyitotta a lábaimat, majd megerőszakolt. Végül visszaaludtam.
2018. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amikor Puzsèr Róbert az àgyam felett lebegett!

Igazàból nem èrtem mièrt ebben a kategóriàban tetted fel a kèrdèst, itt èrtelmes vàlaszokat nem fogsz kapni. Az alvàsparalízisnek semmi köze paranormàlishoz vagy az ezotèriàhoz.

2018. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!