Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberek tényleg ennyire...

Az emberek tényleg ennyire naivak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap késő estig tanultam, bekapcsoltam a tv-t és a TV2-n egy nő jósolt, és minden egyes telefonálónak azt ígérte, hogy három napon belül minimum 30.000 Ft-ot fog kapni.

Valaki elhiszi ezt a sok sületlenséget, komolyan mondom nagy az isten állatkertje...


2010. jún. 27. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a képernyő alját nézem, mikor meglátom hogy 375 FT/perc , akkor továbbkapcsolom.
2010. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ez meg a másik, rengeteg pénzt elkérnek mindezért...én is ledöbbentem mikor megláttam, hogy 475FT/perc...
2010. jún. 27. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszik el, amit mond, csak kíváncsiságból hívják fel, vagy unatkoznak, vagy ilyenek. Általában mindig idős nénik hívják a telejósdát.
2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,az emberi hülyeségből lehet a legjobb üzletet csinálni!
2010. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegulis nem hazudik, nekunk a fizetest altalaban honap vege elott par nappal utaljak, az boven 3 nap(:


Azok, akik telfonalnak elhiszik...szanalmas.

2010. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!