Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen naivak az emberek...

Miért ilyen naivak az emberek még mindig?

Figyelt kérdés

A rendszerváltás óta már öt Parlamenti választás volt,és soha nem változott semmi,az emberek nem éltek jobban.

Most mégis nagyon sokan elhiszik hogy ha kormányt váltunk akkor bármi is változni fog.


2010. ápr. 8. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne fesd előre az ördögöt a falra,csak ezt tudom mondani...,ez még a jövő zenéje!
2010. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
ha olyat választunk aki már volt, akkor tuti nem lesz más.
2010. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

eddig nem volt olyan párt mint a Jobbik


most van és bizakodunk :)


4 évvel ezelőtt még gyenge volt ha valaki ezzel jönne


szóval változik a magyar politikai élet

2010. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Sarkalatos fordulatok lesznek itt, majd meglátjátok. :)
2010. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Borítékolható hogy hamarosan csalódni fognak az emberek a Fidesz-ben is,mint 98-2002 között.Utána kit fognak támogatni,Mszp,Jobbik?
2010. ápr. 8. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
valszeg jobbikot. de ha az mszp-t, akkor én befejeztem a politika témát az országban. mert az azt jelenti, hogy retardáltak élnek itt.
2010. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Borítékolható hogy hamarosan csalódni fognak az emberek a Fidesz-ben is,mint 98-2002 között.Utána kit fognak támogatni,Mszp,Jobbik?"


Én nem boritékolnék semmit,és mi nem cslódtunk 98 és 2002 között a Fideszben..,inkább abban,hogy hogy lehetnek ilyen h.ül.yék az meberek,hogy a szocikat visszahozzák!Akkor ötlött fel bennem,hogy mennyi proli van M.O-n!

2010. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csalódtam a FIDESZBEn, peddig életben elöször amikor szavazhattam rájuk szavaztam!! Aztán az MSZPre, no őkse lettek sokkal jobbak :(. Na mindegy, egyébként most meg lehet mondani, hogy vagy Fidesz lesz vagy MSZP, egyenlőr eúgy nézz ki Fidesz (én egyikre se szavazok szal nem rajtam múlik a változás, de a Jobbikra se fogok).
2010. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!