Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ti komolyan elhiszitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti komolyan elhiszitek? Ennyire naívak az emberek?

Figyelt kérdés
Ha valaki párkapcsolatban élő emberrel "kavar", a "párkapcsolatos fél" tipikusan azzal jön, h ő már nem szereti a párját, sajnálatból van vele, stb. A harmadik pedig simán beveszi ezt! Sok ilyet olvastam itt!
2009. jún. 23. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha a párkapcsolatban élő fél is így gondolja?

Csaltál már meg valaha valakit? Addig nem tudhatod...

2009. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam ilyen helyzetben, de egyszerűen nem tudom elhinni, h valaki aki már megunta a párját, csalja, stb., miért nem hagyja ott? Szerintem ilyen nem nagyon van, főleg nem olyanoknál, akik nem házasok, csak élettársak és még gyerek sincs. Ezek mesék. Logikusan az illető nem azzal áll elő, h szeretem a párom, de kalandra vágyok, viszket a micsodám, hanem ilyen szöveggel, amit sokan naívan bevesznek.
2009. jún. 23. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mikor én az előző páromat megcsaltam és el is hagytam,akkor nekem igaz volt, amit mondtam.

Nem ment a kapcsolat, ütött, vágott, ordított, megcsalt és én hagytam ezt évekig mire egy másik kapcsolat segítségével ki mertem lépni.Nem mondhattam azt, hogy minden ok, csak kevés egy pasi, mert nem lett volna igaz.

De persze értem mire gondolsz, szerintem ilyen esetben érdemes utánajárni a dolgoknak. Ha ez lehetetlen, akkor pedig kész tények elé állítani:vagy elhagyja és utána tárgyaltok, vagy felejtős a dolog.

2009. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy (esetleg több éve tartó) párkapcsolatból sokkal nehezebb ám kilépni, mint amilyennek első ránézésre tűnik. Nyilván az lenne a tisztességes, és korrekt megoldás, ha odaállnánk a másik elé, és megmondanánk neki, hogy már nem őt szeretjük, van valaki más. Csak az a helyzet, hogy ilyenkor még nem vagy biztos abban, megéri-e váltani, otthagyni a biztonságot a bizonytalanért.

1.

2009. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, ok, ez érthető, h nem olyan könnyű, viszont ahogy a 2. válaszoló is megtette, szerintem záros határidőn belül mindenki megteszi, ha nem működik a kapcsolata. Olyan esetekről beszélek, akik hónapokig, évekig szédítik a szeretőt ezzel a szöveggel.
2009. jún. 24. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam megtörtént az ilyen, 1 évig kúrt át mindkettőnket a csaj, akibe mellesleg nagyon szerelmes voltam. Elég undorító dolognak tartom, és nem tette zsebre amit kapott érte, mikor kiderült! Ez két éve volt, azóta képtelen vagyok normális kapcsolatra, mintha megnyomorodott volna a szivem, nem bízok a nőkben.:(
2009. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!