Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van köztetek sátánista/sátánim...

Van köztetek sátánista/sátánimádó? Ha igen, ez pontosan miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de eléggé érdekel az ilyesmi:)
2018. dec. 10. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekel imádom. Hiszen , erőt mutat meg az entitás hatalmas és legyőzhetetlen kb. Nem az hogy rossz sötét hanem mert lenyűgöző misztikája van. Én nem is öltözöm úgy de viszont nevetek az emberek bénaságain amolyan gonosz vagyok xd hát így 😃
2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A sátánistákat úgy ismered meg, hogy sok xD-t és mosolygós szmájlit írnak a hozzászólásaikban.
2018. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Spirituális Sátánista vagyok. És én azt szeretem h szabad vagyok. Haragszom Sátánra,de ugyanakkor tisztelem is, hiszen hozzá tartozok.

Idegesít h mindenki gonosznak tartja. Nem az!

2018. dec. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LaVey féle sátánista vagyok. Ez abban nyilvánul meg, hogy elolvastam a sátánista irodalmakat, néha emlékeztetem magam a sátánizmus alap elvárásaira (Pl hogy maradjak tájékozott, ne idegesítek másokat, tartsam karban magam és a környezetem), van egy oltárom, és ha minden jól megy, Yule alkalmával az első rituálém is meglesz. Amióta sátánista vagyok, szabadabbnak érzem magam és kevesebb bűntudatot érzek.
2018. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WiVi86 válasza:

A sátánizmus maga hitvallás (Anton Szander Lavey), az ördögimádat véráldozat, azokat tagadja meg a Sátán Egyháza. Az igazi sátánista nem öl, pusztít, irt. Csendben tartja a rituáléit. Elvonultan.

Az ördögimádat csoportos, szekta. Megölhetnek.

A többit a Scythe.hu-n. Feltehetsz kérdéseket is. De általában itt mindent megtalálsz ahhoz, hogy kellőképpen ráláss arra a fogalomra: sátánizmus.

2019. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!