Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szellemidezeskor az idezök...

Szellemidezeskor az idezök tudatalatti ereje nyilvanul meg, vagy maga a megidezett szellem?

Figyelt kérdés

Az az erzesem , h akik idezik a szellemet , ANNYIRA koncentralnak , h a sajat energiaikat szabaditjak fel , amelyek a halottal kapcsolatosak , csak nem volt alkalmuk tudatositani ....

Szerintem nem a szellemek idezödnek hanem a megidezök tudatalattija



2016. júl. 2. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól csinálja az ember akkor tényleg a szellem jön.


Persze nem csak szellemidézésnél, hanem sok más ezoterikus témánál is előjön, h az emberek beképzelnek dolgokat. Ha valaki járatos az önismereti munkában akkor vissza tudja vezetni, h az érzetek honnan jönnek és rájön, hogy saját személyisége generálja azokat (és néha ezt nagyon profin csinálják az emberek, olyan dolgokat beképzelnek amilyen érzeteket tudatosan nem is tudnának generálni). Az ilyen képzelődéseknek sok oka lehet, sok igényt kielégíthet. Pl: különlegesnek érezheti magát tőle, mert spirituális élményei vannak, izgalmat, változatosságot ad, esetleg így túleshet bizonyos félelmein, mert azok bekövetkeznek (ha félsz vmitől és az 4-5ször megtörténik veled, akkor kialakul hozzá az önbizalmad, h ne félj), esetleg valamilyen módon így jutnak szeretethez. Sok oka lehet a képzelődésnek, de mindig ki lehet deríteni az okát.

2016. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon profi valasz!
2016. júl. 2. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan dolog amiben hiszel az fog veled megtörténni, ha hiszed, hogy a szellem volt akkor az volt ha nem hiszed akkor megmagyarázod, hogy az más volt és akkor más volt hülyeség az egész, akkor tudatosult bennem ez a dolog amikor résztvettem egy pár napos kurzuson és a fickó aki tartotta aztmondta, hogy előző életedben én voltam az apád nah mondom tiszta csillagok háborúja, rámutatt egy csajra és ő az anyád és igy összegyűlt a kurzus összes tagjával valami előző éltes családfa nah az elején próbáltam magamat beleélni de realista lévén hamar kijózanitottam magamat mondom ekkora idiótaságot mert ő ugy érez valamit mondom kóklerség az egész ugyh. igy van a szellemidézéssel is amiben hiszel/beleéled magadat az van ha megmagyarázod magadnak, hogy ez csak hülyeség azonnal kiábrándulsz belőle és csókolom elmulik a varázs függöny leesik tudat kitisztul és felébredel és első mondatod ekkora hülye voltam, hogy ezt elhittem ...
2016. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!