Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki olyan...

Van itt olyan aki olyan párkapcsolatban él ahol a nő bak csillagjegyű és a férfi pedig skorpió csillagjegyű? Tudnátok mesélni hogy milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tényleg irányít a bak nő, és kihasznál?

Mindennek úgy kell lennie ahogyan azt a bak szeretné?

Mennyire élősködő?

Hosszú távú a kapcsolatuk?

Lenéz könnyen masokat?

Mennyire játsza meg magát a bak nő?



2018. dec. 18. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

A bak a legrosszabb női jegy. Egy igazi fapina, hisztérika, pénzéhes szipirtyó. Nincs benne semmi érzelem, semmi melegség, csak az anyagi érdekek vezérlik.

Cserébe lusta, mert a luxust csak elvárja, de megteremteni nem szeretné.

Az összeférhetetlen személyisége miatt sehol nem kedvelik, pedig kimondottan igényli, hogy rajongjanak érte.

Ezt tapasztaltam.

2018. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat akkor nem csak én látom így
2018. dec. 18. 09:32
 3/7 A kérdező kommentje:
😃
2018. dec. 18. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Meleg házaspár vagyunk! Imádjuk egymást végbélnyílását masszírozni a hímvesszőnkkel!
2018. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
14%

Igen, én bak vagyok, a férjem skorpió.

Lassan 8 éve vagyunk együtt és jó a kapcsolatunk.

Rám egyáltalán nem jellemző, hogy a pénz érdekelne, ha bárhova megyünk alap, hogy fizetem a részemet. Van munkám, ami nem fizet rosszul, azt vallom, hogy ha valamit nem engedek meg magamnak arra nincs is szükségem, nem a páromtól várom a magas életszínvonalat.

2018. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Bak néha iszonyúan rideg, a Skorpió azonban nagyon szenvedélyes. A Skorpió elvárja, hogy a párja ugyanúgy szeresse és bizonyítsa is ezt be. A Bak azonban nem olyan típus, aki annyira szereti éreztetni az érzéseit. A Bak az egyenes őszinteséget szereti, és nem mindig megy bele a Skorpió játszmáiba..



Szerintem nem túl jó kapcsolat, nincs meg a jegyek közti kémia annyira meg.

2018. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bak nő vagyok és rám bocs de nem igaz,hogy pl kihasznalnám a másikat ès elvárom a luxust de nem teszek érte.

Keményen dolgozom azért,hogy ne a másiktól várjam el,hogy megadja az anyagi biztonságot.

Természetesen vannak igényeim, amiket magamnak megteremtek és nem a páromtól várom.

Elég sokszor nem hagyom,hogy fizessen valamit attól meg,hogy ajándékba adjon bármit ami dràga vagy felesleges dolgot irtózom.

Nem mondanám,hogy érzelem mentes vagyok.

Nagyon tudok szeretni,csak ezt nem tárom ki és nem kürtölöm világgá.

Ja és több mint 10 éve skorpió a pàrom.

Tehàt nem feltètlen a bak nőkkel van a gond,persze elhiszem,hogy akarnak olyanok..

2019. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!