Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az utóbbi 1-2 évben nagyon a...

Az utóbbi 1-2 évben nagyon a lelkemre helyeztem a hangsúlyt. Elhanyagoltam a testem. Legyen szó sminkről, öltözködés. És alak terén is. Mit tegyek? Csomószor csak a lélek fejlődésére koncentrálok és már zavar, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Régebben (pl. 2014) több ember közt voltam (kollégista voltam), most annyira nem járok társaságba.


Nem fordítok akkora figyelmet az öltözködésre, vagy bőr-, és hajápolásra, és híztam is.

Az utóbbi évben 7-8 kgot...


Szeretnék fogyni..

de folyton azon kattogok, hogy lehetnék boldogabb (kéne párkapcsolat vagy pl. spirituális fejlődés), mivel egyedül vagyok, ezért inkább magamra helyezem a hangsúlyt, igyekszem pl. megfejteni az álmaimat, kezelni a stresszt, stb stb.


Csomó mindent olvastam meditációról, csakrákról, önfejlődésről, de nem vagyok így boldog... hogy csak a belsőre helyeződik a hangsúly.


És nézem az embereket, a lányokat (én 24 éves vagyok), akik nap mint nap arra fordítanak figyelmet hogy fél órán át sminkelnek, vagy pl hogy a hajukra mennyi időt fordítanak.. nekem ez nincs meg.

Vagy a divat...

hogy egy női magazinban mi van ( bőr, hajápolás, öltözködés, sminkcuccok, stb stb)


nekem ezek nincsenek meg...


igazából miután elköltöztem a koliból olyan magányos lettem vagy nem is ennek hívnám, magamba fordultam. úgy nagyon nem vagyok társasági ember, de ha pl egy olyan életszituációba kerülök (kollégium) tudok az lenni.

de önmagamtól nem nagyon keresem más társaságát, (pl. nem csatlakozok egy sakkklubhoz)


Szeretnék nagyobb hangsúlyt helyezni magamra, a külsőmre... és szeretnék fogyni.


Mit tegyek?

hogy ne csak folyton ezoterikus, spirituális, lélekfejlődéses dolgokba gondolkozzak?


24l



2018. dec. 20. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
? Mit tegyek? Én nem tudom. Senki se tudja.
2018. dec. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
nem kell ahhoz két kiló vakolatot felkenned, hogy szép legyél. én SOHA nem sminkeltem, és soha nem éreztem hogy emiatt kevesebb lennék. fura hogy te igen. az alakodra teljesen erőfeszítés mentesen is tudsz figyelni - annyi hogy nem eszel cukros kajákat, vagy csökkented az adagjaidat. attól függ, mire fektettél kevesebb hangsúlyt az utóbbiakban. egyébként meg semmi baj nincs azzal ha téged az ilyesmi dolgok érdekelnek, már ha jól érzed magad tőlük. ha nem, akkor felmerül a kérdés, hogy minek csinálod?? ha meg igen, akkor mit érdekel mit gondolnak mások? ebben az értelmetlen értéktelen életben nincs is más dolgod mint hogy megpróbáld élvezni, szóval ne pocsekold az idődet mások véleményen való aggódáson, amikor egyébként is esélyes, hogy totál le se szják hogy te mit csinálsz vagy milyen vagy.
2018. dec. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Már közelállók a nyugdíjhoz, a külsőségeknél jobban érdekel az egészségem.100 kg voltam egy éve, most 15-tel kevesebb. Rendszeresen hallgatom Gunagriha előadásait és vezetett meditációit. Elvonja a figyelmemet az evésről és sokkal fontosabb dolgokat tanulhatok tőle. Többek között megtanít szeretni az embereket, akik azóta kedvesebben fordulnak hozzám. Fiataloknál más a helyzet. Gondolom, úgy érzed kimaradsz valamiből. Kevés a hozzád hasonló gondolkodású fiatal. Ha így nem vagy boldog, térj vissza a való világba, ha idősebb leszel, újra átgondolhatod. Fogyásodhoz szeretettel ajánlom a kalóriabázis.hu programot, nekem is segít a mai napig.
2018. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a hibát én is elkövettem, de én majdnem elsorvadtam. Elég félelmetes volt felébredni. Épp testben, ép lélek. Fifti-fifti. 50%-50%
2018. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!