Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te miben hiszel: van folytatás...

Te miben hiszel: van folytatás a halál után, vagy végleges megszűnés van?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél mindenki elmondhatja hogy miben hisz a két nagy csoport közül: -halál utáni folytatás

Vagy

- Végleges megszűnés

Mindenkinek a véleményét tiszteletben tartjuk/elfogadjuk.



2019. jan. 14. 10:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Èn abban hiszek, hogy van halál utáni folytatás.
2019. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

Kétszer hal meg az ember:

- először, amikor eltemetik (elégetik),

- másodszor és véglegesen, amikor elfeledik.

A test halála után a kommunikáció egyoldalúvá válik: KÉPZELETBEN beszélgethetsz, kérdezhetsz, de a válaszok mind-mind a te gondolataid szüleménye.

Végleges megszünés akkor van, ha már senki nem idézi fel emlékeiben az elhúnytat.

2019. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Én abban hiszek, hogy van folytatás és erről már többször bizonyosságot kaptam álmomban és ébren is.
2019. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy gondolom, valamiféle folytatás van.
2019. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Remélem valamiféle lét van,az elhunyt szeretteim miatt.
2019. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Körforgás van.

Minden elmúlik és újra kezdődik.

Ha a lélek létét elfogadod, akkor lélek szinten, egy új testbe születvén, megtapasztalod az élet fizikai részét.

Ha elveted a lélek létét, akkor csak fizikai megtestesülés van, s kihunysz, mint egy égen átkelő üstökös.


Persze, genetikailag az általad elsajátított tudás, tapasztalat, tovább öröklődik az utódaidban.

Ezért, teljes végleges megszűnésről nincs szó.


Bárhonnan is vizsgáljuk a kérdésed, a válasz mindig kettős... mint a DNS spirál... furcsa...

2019. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Igazabol jobban huzok az ujaszuletes fele,azaz a halal utani folytatashoz.

Valahogy nem tudom elkepzelni hogy ha meghalunk nem elunk vagy elveszunk azt hogy? Tehat megszunik az elet es pont ennyi volt? Nehez elkepzelnem de persze nem vallok ez ellen sem. Egyszeruen az ujaszuletest konnyebbnek tsrtom elkepzelni

2019. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
8-as sajnos nekem is meghalt az edesanyam es nagyon orulnek ha valoban lenne halal utan valami. Sokszor mintha ereznem a jelenletet de lehet csak bekepzelem, vagy csak hinni akarom hogy mellettem van es vigyaz ram
2019. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs semmi, ha meg mégis tévedni emberi dolog nem?
2019. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, semmiben sem lehetek biztos, de amíg valami csoda folytán a halál utáni élet be nem bizonyosodik, addig a végleges megszűnés sajnos valószínűbbnek tűnik.
2019. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!