Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy jelzett nekem...

Lehetséges hogy jelzett nekem a testvérem hogy elhunyt?

Figyelt kérdés
A testvérem pár napja halt meg délelőtt 11 órakor, abban az időpontban pont otthon voltam és kávét daráltam, amikor egyszer csak hirten felforrósodott és leégett a daráló, ránéztem az órára és 11 óra volt, lehetséges hogy ő akart nekem ezzel jelezni, hogy elhunyt?

2019. jan. 18. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetséges.
2019. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen,lehetséges.
2019. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Hihető. Leég a kezedben a kávédaráló, és neked az az első dolgod, hogy megnézed, mennyi az idő...
2019. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is rögtön az órára néézek, ha történik valami rendkívüli. A 11-es szám a tarotban a lelki erőt jelképezi.Szerintem legalábbis ezt akarta üzenni,ha valaki üzenni akar.
2019. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi történt vele? :O
2019. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem csak az gyanús,hogy miért ilyen veszélyes módon üzent volna neked?

Inkàbb úgy gondolnàm,ott volt làthatatlan jelenségként a testvéred és ez elektromos zavart okozhatott.

2019. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Csak találtál egy egybeesést, és hibás következtetést vpntál le belőle, hogy igazold az elképzelésed.


Amúgy miért égetné le hozzátartozói elektromos készülékekeit egy frissen elhunyt lélek ha üzenni akarna? Minden hozzátartozójának is leégett valamilye abban a pillanatban?

Téged miért ezen a kellemetlen módon tájékoztatott, amikor egyszerűen meg is érezhetted volna, ahogy minden hollywoodi filmből és femina ezo rovatából ismert?


Nekem nem olyan rég a tévém adta fel egy pukkanással, de nem halt meg senkim akkor. Egy másik lélek lehetett aki eltévesztette az elektromos eszközt, csóri rokonai meg hoppon maradtak a halálhírével? Vagy nem minden háztartási gép hiba egy közeli halál hírnöke?


Őszinte részvétem.

2019. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!