Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szellemek hogyneznek ki?

A szellemek hogyneznek ki?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a halaluk elott? Mindig latnak minket??
2019. jan. 28. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ahogyan csak szeretned, hiszen kitalalt 'lenyek'.
2019. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem kitalált lények. És az, hogy hogyan néznek ki sok mindentől függ. Hogy haltak meg, ki mennyire képes látni őket, mennyire akarnak megmutatkozni.
2019. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha peldaul egy ember tuzveszben hal meg akkor le egett arcal mutatkozik majd szellemkent??
2019. jan. 28. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül.
2019. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
feléjük van írva hanyas szintűek és egy életcsík is megjelenik. lebegnek és kard,fejsze vagy lándzsa van a kezükben.
2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

hát az attól függ h milyen erős a topozmirigyed (lélek székhelye) valamint az egész jobb agyféltekéd.


Ha nagyon nyugodt és csendes vagy kívűl-belűl akkor jobban észlelheted a szellemeket. Megérezheted a jelenlétüket és kisugárzásukat stb.

Szóval leginkább tőled függ h látod - e őket vagy sem.


Nos én egy időben nagyon sokat hallottam. aztán láttam.

videókat is néztem és megtudom mondani h mejik igazi s mejik kamu. főleg azért mert mikor már nem voltak paranormális dolgok körülöttem akkor is megnéztem a videókat és néhányon nem is azt láttam mint amit legelőször. valamint sok tapasztalat.


attól is függ h te melyik síkra vagy érzékenyebb vagy h a szellem mennyire képes a síkokon maradni. pl: asztrálsík-4.dimenzió. de szerintem több dimenzió is van.

nos legtöbbször csak hallottam őket. volt h álmomban jelentek meg s beszéltem velük és láttam őket.

de volt h olyan síkra lettem érzékenyebb h a szellemet fehérnek láttam s furának. fura kisugárzás, fura mozgás. könnyed kellemes érzés v nehéz ilyesztő érzés váltottak ki belőlem.


egyszer konkrétan láttam egy szellemnőt,de... hát az a tipikus fehér ruhás nő fekete hajjal. max annyi újdonság volt a dologban h kócos volt.


egyiknek sem volt konkrét célja. a beszélgetéseink csak abból álltak h én folyton csak a nevüket kérdezgettem. untak. nem érdekelnek a szellemek s ezért nincsenek konkrét kérdéseim s nem figyelek arra amit mondanak mert nem érdekel. pont az lát szellemeket aki egyáltalán nem kíváncsi rájuk. irónikus.

2019. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

két férfi nagyon jól nézett ki. nem láttam ojan szellemet amely ronda volt. vagyis hulla, csonkított stb.

állatokat is hallottam és láttam. azok nagyon nyugodtak. de az emberek valamiért nem azok. dühösek, hisztisek stb.

2019. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!