Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is sajnáljátok azokat az...

Ti is sajnáljátok azokat az embereket akik hisznek a túlvilágban vagy bármi folytatásban halál után?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom őket. Hogyan is lehetne elfogadni amikor egy olyan ember hal meg aki közel állt hozzád. És hogy soha többé nem lesz. Sajnos azt is be kell látni hogy semmi sincs a halál után. Egyszerűen minden jel erre mutat. Minket csak a természet alkotott. Nincs bennünk semmi ami nem lenne múlandó. Tudom ,én se fogom fel hogy ha most létezek és ha meghalok akkor soha többé nem látom a világot se semmit. Borzasztó érzés..😨

2019. jan. 29. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Nem sajnálom a túlvilágban hívőket. Az ő hitük, nem az enyém.

Én a jó emberekben, sárkányokban és egyéb, fantázia szülte lényekben hiszek.

Én megvetem azokat, akik más dolgaival foglalkoznak és lesajnálnak másokat, mert azok máshogy gondolkoznak.

2019. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem, én jobban sajnálom a szűk látókörűeket és az elvakult fanatikusokat, akik csak a saját igazukban hisznek és abban, hogy csak az van, amit a szemükkel látnak.


BTW: Mivel is tudod alátámasztani pontosan, hogy nem létezik túlvilág?


Na, ugye....


Egyébként van túlvilág, szóval kár aggódásban leélned az egész életedet! :)

2019. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

"én A jó emberekben és egyéb fantázia lényekben hiszek"

ez nagy volt :DDD


kérdező mond csak mégis milyen jelek mutatnak erre?

a tudomány jelenleg se megcáfolni se bizonyítani nem tudja istent vagy a túlvilágot!!!


mond csak hány éves vagy? mert tudod aki épp elvesztett egy számára fontos személyt annak segíthet feldolgozni ha hisz benne hogy egy nap újra láthatja a mennyekben a szerettét!


én tudod kiket sajnálok akik éheznek, akiket bántalmaznak, és azokat az embereket akik reményvesztettek mert újabb és újabb tragédia történik az életükben

2019. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
Biztos, hogy flúgosok.
2019. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék a bizonyítékaidra.
2019. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Már nem azért, de a saját létedet se tudod igazolni, nemhogy mást! Ha már itt tartunk.


Egyébként, tudománnyal takarózni vagy a saját szubjektív véleményeddel, nem túl bölcs dolog.


Furcsa mód, a saját tapasztaltaim alapján és amiket össze gyűjtöttem, pont az ellenkezője van, amit állítasz, de az tény, hogy kicsit össze kuszálódtak a leírások azzal kapcsolatban, mi is van pontosan, hála a vallásnak.


A spirituális tanok épp azt tanítják, hogy a szeretteinket el kell tudni engedni, ha már nem élnek közöttünk. Ragaszkodni semmihez sem kell, sőt, egyáltalán nem éppen a helyes út.

A körforgásról és a fejlődésről nem tudom hallottál e, de inkább előbb szerezz ismereteket a témában, de a saját félelmed az, amit kivetítesz a világ felé, mert nem tudod elfogadni a halandó test bezártságát, ami mellékesen egy illúzió, akkor azt ne terjeszd, mint puszta tényt, mert az csak számodra az.


A spirituális tanok arra is tanítanak, el kell tudni fogadni más véleményét, szóval, ha te ezt állítod, az a te saját véleményed, lelked rajta, a te valóságod alapja ez, hogy nem létezik, de ettől még, nem kell tényként közölni másokkal. Ezt el tudom fogadni, ha te is.

2019. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy valamilyen formában létezik valami a halál után. Több családtag halála után is van ezzel kapcsolatban tapasztalatunk. Szóval számomra ezek bizonyítékok.
2019. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem a haláltól kell tartani, hanem a meg nem élt élettől. Nem sajnálom azokat, akik hisznek a túlvilági létben, mert minden ember más és más. Sokáig nem értettem őket, de eljött az idő, amikor én is az ég felé néztem, mert nem maradt más.... nem segített. Ez lehet kapaszkodó, lehet vigasz, lehet el nem fogadás, lehet bármi. Sorban állunk és előbb utóbb megtudjuk.
2019. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Én téged jobban szánlak,még a saját motivációd sem tudatos számodra,hogy az utolsó kis "kiegészítéssel" mint vallomás a sajnálatod valójában önsajnálat.De hogy ezt a fajta figyelemfelkeltést és a remény kicsikarására tett kísérleted sem veszed észre a kérdésed hátterében az összecsapott alaptalan materialista nézeteddel együtt külön szánalomra méltó.A kor nem mentesít a tudatlanság alól..
2019. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Te inkább magadat sajnálod úgy tűnik az írásodból.

Aki elvesztette egy szerettét, ugyan olyan fájdalmat érez, függetlenül attól miben hisz. Maga a gyász érzése független a hittől.


Nagyon fiatal lehetsz. Az elmúlás mindenhogy bekövetkezik. Felesleges félni tőle. Élj a mostban.

2019. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!