Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek, lehet...

Mi a véleményetek, lehet összefüggés, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Biztosan sokan hallotatok már arról a nézetről, miszerint az ufóktól származunk, ők manipulálták a génjeinket, és tettek minket emberré. És hogy akkor még a legelső civilizációk idején, az idegeneket tisztelték istenként az emberek.

Szóval az jutott eszembe, hogy ha ezek az ufók ilyen profi génsebészek voltak, akkor a görög mitológiában lévő félig ember, félig állat vagy félisten-félember lények, lehet, hogy tényleg léteztek. A minotaurusz, meg ilyenek. Van egy csomó ilyen. Pl. akinek kígyóból van a haja.


2011. okt. 21. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
élénk a fantáziád..
2011. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 x) ***** válasza:

Az akkori emberek közel sem voltak azon az értelmi szinten mint mi (illetve már a legtöbb ember kezd visszafejlődni arra a szintre :/ ) Amit nem ismertek azt isteni eredetűnek vélték. Hajlamosak voltak eltúlozni dolgokat. Például ha láttak egy másik népcsoporthoz tartozó nőt akinek nagyon hosszú haja volt és furcsán fújta a szél a haját, abba már kígyókat láttak bele.

Vagy egy nagyon szőrös embert farkasembernek néztek. Esetleg vaddisznóból készült ruhát viselt a trófeával a fején, azt hihették disznóember. Közelebbről nem vizsgálták meg, hiszen féltek tőle. Azt sem tudták honnan származott hiszen nekik a világ addig tartott ameddig már eljutottak. Ha egy szakadék mellett éltek akkor azt hihették a szakadékon túl nincs semmi.

Aztán ha elmondta az egyik társának ő nem biztos hogy mindent pontosan jegyzett meg, így máshogyan adta tovább a történetet.

2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

> összefüggés, vagy hülyeség?

Hülyeség.

2011. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20:02 x) Honnan tudod, lehet, hogy az a valaki kígyókat tenyésztett a hajában.
2011. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 x) ***** válasza:
Most megfogtál.. :D elképzelhető.
2011. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mítosz konkrét jelentése: mese.Azt hiszem ezzel választ is adtam a kérdésre! Szóval ha a régi időkben látogatták az emberiséget idegen civilizáció küldöttjei,akkor azért tisztelhették őket az akkori emberek istenként,mert tényleg /csak h igazat adjak annak,aki ezt írta/ fejletlenebb gondolkodással bírtak.De akkoriban isteni jelként tekintettek egy hullócsillagra is,gondolom a napfogyatkozást sem érthették,meg a többi természeti jelenséget sem.Szóval a mitológia az mese és semmi valóság nincs benne.
2011. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Neutron válasza:

Én szeretem a kecskesajtot! :)

Nem... nem is :(

2011. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát valószínű mert nekem kifejezetten lófejem van..szóval igen!
2011. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Antimod ***** válasza:
Hmm. Lehetséges. Szinte minden nép az égben "lakatja" az isteneit, arra fohászkodik. Persze ezt lehet magyarázni az onnan érkező hatásokkal (napsugárzás, eső, villámok stb.) is.
2011. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

11:59...

nem...:)

kitalált történet aminek van valóságalapja...

egyépként szerintem ez nem igaz =/

2011. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!