Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan h kiegészítem a...

Létezik olyan h kiegészítem a félelmeim szerint a dolgokat? Egy régebbi emléket pl?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehetne egy kicsit konkrétabban?
2019. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát például egy régi emlékre nem úgy emlékszem ahogy volt,hanem kiegészítem egy olyan dologgal amitől felek/amin sokat katrogok bármi,tehát nem szó szerint ilyen szörny vagy bármi félelem/
2019. febr. 13. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Értem.

A múlt az már mögötted van.Igaz, a jelenre is kihatással van, de amit leírtál, azt sugallja, hogy nem tudod elengedni a múltadat.Valahol megakadtál az életed valamely területén(család, barátok,egyéb).

2019. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb ember ezt csinálja, de nem csak a múltbeli dolgokkal, hanem a pillanatnyilag történő eseményeket is aszerint értelmezi (éli meg), hogy milyen félelmei/vágyai vannak). Ezek, félelem és vágy, többnyire ugyanazon dolognak két oldala. (Lehet egy célod, de ugyanazt a célt megközelítheted a félelmeid által vezérelve, vagy a vágyaidat követve). Amikor meghaladod ezen félelmeidet és vágyaidat, cenzúra nélkül létezhetsz a jelen pillanatban szenvedés és felesleges erőfeszítések nélkül.
2019. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Létezik. És akkor?
2019. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!