Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érjem el, h kapcsolatba...

Hogyan érjem el, h kapcsolatba szabad gondolkodású legyek és ne legyenek félelmeim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy amíg ismerkedek vagy ami előtt nem alakul ki kapcsolat akkor imádnak a férfiak, nem féltékenykedek, normális pozitív lány vagyok, nem birtoklok senkit se, szeretem húzni a dolgot hogy ne alakuljon kapcsolattá..mert amint kapcsolat lesz.. a rögeszmémmé válik hogy keg fognak csalni, el fognak hagyni és miért megy bulizni biztos nőket nézeget..birtokló vagyok, mindent véresen komolyan veszek, befeszülök ..szóval katasztrófa.. szeretném agyilag ezt helyretenni egy agymosást csinálni hogy ezeket a dogokat elhagyjam és egy laza , szabad szellemű nő szeretnék lenni, hogy lehetséges? 21L

2016. máj. 17. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Ezt lehetséges elérni, de csak újjászületéssel!


Ennek folyamata:

1, megtérés

2, gondolkodási mód megváltoztatása

3, újjászületés, új emberré lehet válni Jézus segítségével


Ha bármelyik is hiányzik a három pontból, akkor maradnak a különböző mentális, és lelki betegségek.


Ez van, nem könnyű, de megéri.

2016. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nabazki, vallássérült amint előadja hogy ha Jézusban nem hiszel akkor maradnak a különböző mentális, és lelki betegségek.


Az egyetlen értelmes mondata a 2. pont volt, változtass a gondolkodásmódodon vagy ha úgy tetszik a "hozzáállásodon". Vedd észre hogy mikor vagy birtokló, állj le míg meg nem nyugodsz és miután lenyugodtál gondold át hogy mennyi értelme van így viselkedned és hogyan oldhatod meg. Ez persze baromi nehéz, de csak úgy tudsz változtatni ha észreveszed időben a problémát, megszabadulsz az adott pillanatban tőle és utólagos gondolkodással megerősíted önmagadat.

2016. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!