Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy semmi sincs a...

Lehetséges hogy semmi sincs a halál után?

Figyelt kérdés
Szörnyű időszakombam vagyok. Betegeskedés után meghalt a bátyám. Ott voltam vele az utolsó pillanatig. Mondtam neki hogy amikor meghal akkor jelezze hogy nem tűnt el "nyomtalanul" és hogy a lelke még él. Az égvilágon semmi se történt !! Semmi !! Szép csendben meghalt.😢 Semmiféle jelet nem adott pedig vártam. Egyszerűen borzasztó érzés,ott voltam mellette és szinte éreztem az élete megszűnését. Bennem is már egyre nagyobb a félelem ha én is meghalok akkor soha többé nem látom a világot se semmit. Lehet azt mondani hogy nem tudjuk mi van a halál után de ha mélyen magunkba nézünk akkor tudjuk hogy minek van Nagyobb valószínűsége.

2019. febr. 16. 10:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Először is részvétem!


Szerintem így a legjobb, ha adna is valamilyen jelet. Nem gondolod,hogy megrémülnél,vagy bekattannál? Sose lenne normális életed,vagy mégjobban összeomlanál tőle!


Emlékezz róla békésen,és mindíg a legjobb pillanatok jussanak eszedbe róla!


Kitartást!

2019. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A halál mindent eltöröl.

Ha meghalok olyan mintha sose léteztem volna ,mindent amit tettem semmivé válik.

2019. febr. 16. 11:18
 3/30 anonim válasza:
42%
Nem tudom elképzelni hogy nincs élet a halàl utàn. Meg azt se hogy ez az egész a semmiböl véletlenül jött létre. Elég nevetséges feltételezés. Szerintem mielött ide születünk is voltunk màr valahol. Szerintem ez nem úgy müködik hogy csak úgy kapcsolatba léphet veled. Szerintem ez tilos, nincs engedélyezve.
2019. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%

nincs halál.

voltam odaát.

klinikai halálban, negyed órát nem vert a szívem.

Láttam magam, az összetört testem, az orvosokat. aztán fényalagút és fény és békesség.

aztán felébredtem kegyetlen fájdalomra az intenzíven.


Azóta nem félek a haláltól.

2019. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
Lehetséges, sőt, valószínű.
2019. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, felfoghatatlan ez az élet..
2019. febr. 16. 12:46
 7/30 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanaz történik veled mint az elavult számítógéppel: a sok számítás és megjelenítés után kikapcsolod, ami után már csak egy rakás fém és műanyag. A használható "szerveket" átrakod más gépbe, a maradék megy a hulladékgyűjtőbe, ahol aztán elbomlik az egész elemeire. Hiába számolt annyit a processzor életében, attól még nem több különböző anyagok összetételénél. Nem megy a processzormennyországba, csak mert fejlettebb volt, mint más gépek.

A rovarok, kisemlősök, madarak is élnek, mégsem aggódik senki azért, hogy mi lesz a lelkükkel, pedig sokuknak ugyanaz a működése.

Pont az ilyen kérdések miatt kell az embernek az önnyugtatás, hogy ők többek egy bogárnál, van lelkük, nem csak annyi az életük, amit megélnek. Nem is tudom minek nekik halál utáni élet, amikor a többségük a Földön sem tud semmit kezdeni magával, mindezt megszorozni végtelennel nem éppen vonzó kilátás.

2019. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7

De mi nem gépek vagyunk.

2019. febr. 16. 13:14
 9/30 anonim ***** válasza:
36%
Azt egyáltalán nem tudja senki,Hógy vann-e élet a halál útán vagy sem!De a biblia szerint igen,A lélek sosem halhat meg,Csak a test!Őszinte részvétem egyébként!De nekem is sokszor előfordult hogy:Mi lessz ha meghalok!Semmit sem fogok látni,Érezni,Hogyan tovább.De bizok Istenben és szerintem van élet a halál útán!Hűlyeségnek hangzik de minden nap egy meghal és Egy Szűlet!
2019. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%
Részvétem! Úgy fogod magad érezni a halál után, mint születésed előtt. Azaz sehogy. Nem lesz semmi, de még a semmi se lesz.
2019. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!