Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ögyilkos akarok lenni, elegem...

Ögyilkos akarok lenni, elegem van. Megéri annak lenni? Úgy sincs semmi az élet után.

Figyelt kérdés
22/N vagyok, és elegem van , túlérzékeny vagyok mindenre és félek hogy egyszer már nem fog visszatartani az hogy mi lesz a családommal és megteszem :’( nagyon gyakran van sírhatnékom és egy csomó mentális bajom van, asperger, borderline, kényszerbetegség és sztem depresszió is. Ha megteszem akkor mar teljesen mindegy lesz hogy a családommal mi lesz mert én már örökre kikapcsolok? Ugye?

2019. jan. 20. 12:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
17%
Vagy ez, vagy mégis mész az örök tűzbe a szarvas bácsihoz. Lutri.
2019. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ha nem érdekel a világ, a benne folyó történések, az egész csoda, amiből a világ áll, akkor azt teszel, amit akarsz, bár persze a családodnak ez hatalmas kudarcélmény és fájdalom lesz, de persze ezzel ne törődj, hiszen azt gondolod, hogy te vagy a világ közepe...
2019. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Később amikor visszagondolsz erre az időszakodra, azt fogod mondani, de bolond voltam akkor, csak még egy kicsit kellett volna kibírnom.

Mindenkinek van nehéz időszak az életében, túl kell vészelni.

Nekem is volt, elég hosszú ideig, de kibírtam.

Hülye szülő mellett(isten nyugosztalja apám, utólag mégis sajnálom).

Menj el dolgozni, albérletbe, vagy bírd még ki az iskolát, és utána.

Nőként meg ügyes légy, biztos találsz valakit, akivel a közös élhetést megoldod.

Csak jól válassz.

2019. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket diagnosztizálták nálad vagy csak sejtésed van?

Anélkül ne hamarkodj el semmit, hogy kipróbáltad volna a terápiát vagy bármilyen segítséget és kezelést, amit az orvos ilyenkor ajánlhat neked.

2019. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Diagnosztizálták. Orvosi papirjaim vannak , le vagyok százalékolva. Persze dolgozom sutyiba de akkor is.
2019. jan. 20. 12:22
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a világ, a környezet, akkor mit is válaszolhatnék? Én 2x szembenéztem a halállal, jelenleg a 3. születésnapomra várok úgy, hogy teljesen új életet kezdtem (új környezet, új kapcsolat, új család, stb), minden nap megküzdök a magam módján az életemért.

Ha úgy gondolod, hogy szar az életed és így nincs rá szükséged, akkor valósínűleg meg sem érdemled, eldobhatod nyugodtan.

40/F

2019. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Később amikor visszagondolsz erre az időszakodra, azt fogod mondani, de bolond voltam akkor, csak még egy kicsit kellett volna kibírnom.


Az a baj hogy nekem az egesz eletem ilyen.. Kiveve egy ket boldog pillanatot, ami 20 eves koromtol kb nincs is.

2019. jan. 20. 12:25
 8/20 A kérdező kommentje:
Igenis érdekel a világ. Csak bár ne így élnék meg mindent..
2019. jan. 20. 12:26
 9/20 anonim ***** válasza:
A boldogság nem jön magától, tenni kell érte....csak mondom :)
2019. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tarts ki még egy kicsit - kérlek!

Talán később még jó dolgok is történnek Veled, de ha feladod - akkor biztosan nem.

Én drukkolok Neked ;)

Próbálj ne annyira belemerülni a gondolataidba... ezek nem valóságosak...

2019. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!