Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van velem? Mással is...

Ez miért van velem? Mással is van ilyen? Nem akarok őrült lenni, de tényleg így van akkor.

Figyelt kérdés
Akármire gondolok,vagy folyamatosan vagy rövid ideig,az általában bekövetkezik. De tényleg. Ha rosszra gondoltam,akkor rossz lett minden körülöttem,ha jóra gondoltam,akkor pedig minden jó volt. És amire gondolok,az ott lesz az életemben később. Először nem hittem el,vagy azt hittem,hogy őrült vagyok,de ezek szerint tényleg igaz.
2019. febr. 17. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, :D én hiába mondogatom hogy sok pénz sok pénz vagy Mercédesz Mercédesz, vagy egy jó csaj bomba csaj sajna nekem nem jött össze még soha.

Az se, mert volt már rá példa mikor mély depibe voltam hogy miért nem visz már el engem a ... de az se jött értem, szval ez van, nekem nem nagyon jönnek össze a dolgok, inkább mondhatom úgy is meg kell szenvednem érte az életbe, minden napokba.

2019. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez a Vonzás törvénye, vagy teremtő képzelet. Valamint az Agykorntoll is ezzel foglalkozik. Teljesen normális jelenség.

Szinte naponta tapasztalom én is. Egyik vicces eset az volt, hogy boltban sorban állás közben arra gondoltam hogy mi lenne ha bicikli csengő lenne a kezemben és akkor félreállnának a vánszorgó nézelődők. Kb. fél órával később a járda szélén egy vadi új és dobozba csomagolt bicikli csengőt találtam.

2019. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem mondogatom,hanem csak gondolok rá.
2019. febr. 17. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolatba meg még úgy se, hisz senki se hallaná :D se így se úgy, hát a + oldalát nézve jó neked!
2019. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát úgy látszik tennem kéne egy próbát pl, mondjuk arra gondolnák "teli bőrönd 20.000-sel" akkor de megfognám az isten lábát! De amerre én járok max egy cukros zacskót vagy egy üres sörös dobozt találnék.

Viszont, egyszer úgy jártam, és nem is gondoltam rá meg semmi, hogy ott beszélgettünk egy doboz borsodi mellett, és mindenki azt hitte hogy üres de teli volt, még ott helybe megittam! :D

2019. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak beképzeled. Írj példát.
2019. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
például: Most gondoltam erre,és a youtube kiadott egy olyat,hogy a gondolat ereje címmel,pedig sose kerestem rá youtube-on ilyenre. És még sok sok más példa van.
2019. febr. 17. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A Google Analytics ne zavarjon. Bár nem tudom hogyan működik a cucc, mert nem foglalkoztam vele, de valami ilyen hátsó trackelés lehet.
2019. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na igen, írj egy másik példát.
2019. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ítéleteid válnak valósággá. Ne ítélkezz, vagy ítélj jól. Legyél optimista vagy tanuld meg elcsendesíteni az elméd.
2019. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!