Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van velem? Mással is...

Ez miért van velem? Mással is van ilyen? Nem akarok őrült lenni, de tényleg így van akkor.

Figyelt kérdés
Akármire gondolok,vagy folyamatosan vagy rövid ideig,az általában bekövetkezik. De tényleg. Ha rosszra gondoltam,akkor rossz lett minden körülöttem,ha jóra gondoltam,akkor pedig minden jó volt. És amire gondolok,az ott lesz az életemben később. Először nem hittem el,vagy azt hittem,hogy őrült vagyok,de ezek szerint tényleg igaz.
2019. febr. 17. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vicc volt csak az előző válaszom. Én is ezt hittem egy darabig de rájöttem, hogy nem vagyok milliomos.
2019. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Írják itt a pénzt, de az sose jön be. Mindenesetre nekem olyanok voltak, hogy, elgondoltam: De ennék ma rántott májat. Hazamentem, és azt csinált anyu.

Vagy,- Bárcsak megvehetném ezt a kabátot. Következőben le volt akciózva fél árra. Vagy, volt olyan, hogy,- Vajon, hogy reagálnék, ha szembe jönne az exem? (Messze lakik, kb esélytelen volt, hogy találkozzunk.) Erre mégis összefutottunk.

Szóval minden humbug nélkül, van ilyen. Én úgy tekintek rá, hogy véletlenek sokasága.

Sőt, volt, hogy megálmodtam dolgokat. De azokra is lehet magyarázat.

2019. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kezdesz működni vagy már működsz is.

Korunkban mind ez teljesen normális.

2019. febr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!