Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megátkoztak a páromat és...

Megátkoztak a páromat és engem, hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés
Az átok valóban működik, tapasztaljuk magunkon. Az én hibámból történt az egész. Szeretném megtudni hogy lehet levenni.

2019. febr. 27. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet tudni, milyen átok volt?

Vallásos vagy amúgy?

2019. febr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A páromat megatkozta a volt noje h megszületett a gyerekünk es a párom szüleit, engem es a babat is. Apósom rendesen haldoklik azóta.. Sajnos túl későn kapcsoltam h ez nem egyszeru szerencsétlenség hanem átok. Múlt het pénteken levettem magunkról egy szeánsz kereten belül es véletlen csináltam egy szellemuzest is ami a házunkra volt rontás. Nagyon komoly volt :D azóta kicsivel jobb a helyzetünk, 3 honap a beteljesulesi idő. Ezeknek az átok leveteleknek vagy atkozodasnak eleg busás ara van, konkrétan a démonokkal kell kapcsolatot teremteni. Ha erdekel irj
2019. febr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Már kész is!
2019. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Démont nehogy belekeverjetek, nem lehet felettük “ uralkodni”.

Fehér gyertya ( a szentelt a legjobb) , csend, egy buborékot képzelj magatok köré, ami megvéd mindentől. És el kell mondani valami rövid kis szöveget, pl. szálljon le az átok most rólunk, védelmezzen a jósorsunk. Az a lényeg, higy rímeljen , mert a rigmusok sokat segítenek. Ezt vagy 10x elmondani.

2019. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld!❤️
2019. febr. 27. 12:30
 6/6 anonim válasza:

Mostanában már en is azt érzem,hogy ez csak átok lehet...

Kerestem olyan személyt a neten,aki átok levétellel foglakozik!

De nagyon draga..

Aki tud segiteni akár üzenetben is jelentkezhet !

Köszönöm

2019. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!