Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet feloldani egy...

Hogy lehet feloldani egy erős, karmikus köteléket?

Figyelt kérdés
Nem szerelmi. Egy családtagról van szó.

2018. máj. 31. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért kérdezel hülyeséget? Hülye kérdésre értelmes választ vártál?
2018. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az ezotéria kategória. Nem hülyeség a kérdés.
2018. jún. 1. 00:03
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Komoly választ vársz? Őszintén nem értem azokat az embereket, akik minden fontos döntést ilyen hókuszpókuszokra bíznak. Hallottam olyanról, hogy valaki a horoszkópja miatt felmondott.

Mi lenne ha simán megszakítanád a kapcsolatot vele?

2018. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször megszakítani vele, de nem hagyja. Túl erős, én túl gyenge lelkű vagyok. Nem hagyja hogy elszakadjak tőle. És ha megpróbálom, nem sikerül sosem. Nektek hülyeség, én évtizedek óta szenvedek ettől a személytől.
2018. jún. 1. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldal, megosztanád milyen családi kapcsolatban álltok?
2018. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez a személy az anyám. Lelkileg magához láncolt még gyerekkoromban, és sehogy sem akar engedni ebből.
2018. jún. 1. 00:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos kemény dió, ha az embernek maipulatív, önző az egyik szülője. Ha én járnék ilyen cipőben, megszakítanék vele minden kapcsolatot, legfeljebb később adnék neki egy esélyt... Ez a te életed, hiába az édesanyád.
2018. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Félelemben tart, és elszívja az energiáimat- erre nem olyan rég jöttem rá csak. Nagyon gyakran vagyok fáradt, sokáig nem értettem h mitől. Számomra ő olyan mint..mintha a démonom lenne. Én most már hiszek ebben, mert gyötrődök, szenvedek, lebénít.

El akarok húzni dolgozni, de nem tudom biztosra, hogy sikerül-e. Valami mindig van, ami miatt vissza kell jönnöm.

Volt, hogy egyszer elakadt a busz, ami egy munka felvételire vitt volna. De elakadt a hóban, lekéstem, ezért hazaküldtek.

Tudom hogy az anyám, de attól még nem uralhat engem. Nem láncolhat magához.

2018. jún. 1. 00:35
 9/14 Fish1 ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy mire tanít téged ez a helyzet? Szerintem többek közt arra, hogy állj a sarkadra és ne hagyd magad.
2018. jún. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálod a magyarázatát, és megtanulod a leckét ezzel kapcsolatban, fejleszted magad, akkor elkezd megoldódni, és te is észreveszed a változást. Nem biztos, hogy a kapcsolatotok javulni fog (bár az is előfordulhat), de te ki fogsz tudni szabadulni ebből az ördögi körből és tovább fogsz tudni lépni.
2018. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!