Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt rengeteg...

Miért hiszi azt rengeteg ember, hogy egy ember természetét meghatározza az, hogy mikor született (horoszkópra gondolok)?

Figyelt kérdés
Ez csak szerintem hülyeség vagy van még olyan ember aki, nem hisz ebben a bolondságban?

2017. aug. 16. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Hallod he, csak te nem hiszel benne. (Ha felmerül a kérdés, bajok vannak)
2017. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most komoly?

Ember azért van ez az oldal, hogy megkérdezz ezt-azt. De nyugodtan köss bele tényleg :D

2017. aug. 16. 18:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg, a kérdésben az is benne volt, hogy miért hiszi, aki hiszi. Bár szerintem neked csak a kötekedés volt a célod.
2017. aug. 16. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
A horoszkóp nagyon összetett, számít az óra perc, másodperc és hely, és különböző bolygók állása, önmagában a horoszkóp a napi jegy nem jelent semmit... És persze sokat számít a nevelés is, de ettől függetlenül, szerintem érdekes és van benne"igazság".
2017. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
#4 nem számít, mert nincs.
2017. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem azt hiszik, hogy meghatározza, hanem azt, hogy összefügg. Ehhez feltételezni kell azt, hogy nem véletlenül a születésének pontos ideje, innentől pedig irányadó az, hogy a bolygók a pályájuk melyik pontján voltak ekkor. Egyfajta térképként képzeld el, nem azok hatnak az emberre, hanem mintegy leképezik azt az időpillanatot.
2017. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Erdekesseg: 2 embert is ismerek akik velem pont egybidoben szuletteknugyanabban ankorhazban.

Megis kvara masok vagyunk. Tehat nincs semmi hokuszpokusz csak a neveles es egyeb kornyezeti hatasok.

2017. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

szerintem igenis van összefüggés. bár nem teljesen ugyanúgy viselkedik egy ikerpár se, de nagyon hasonlóan.

volt egy osztálytársam akivel egy napon születtem, és hihetetlen mennyi hasonlóság volt a természetünkben.

2017. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Minden összefügg mindennel, ezt a fizika megállapította. a sejtjeid atomjai össze vannak fonódva a legtávolabbi galaxis atomjaival.


Van egy determinizmus elmélet ami szerint ez így van. Mi lelkek leszületés előtt választottuk ezt a sorsot, amit most megélünk, mert így tudunk fejlődni. Ha nem így lenne, te most nem lennél itt

2017. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberek többsége babonás vagy vallásos ostoba még mindig, itt a 21. században is.
2017. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!