Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a érzés már pár honapja...

Helpforme kérdése:

Mi ez a érzés már pár honapja néha a homlokom közepen bizsergő foltot érzek pont a harmadik szem "helyén" de aztán elmult viszont ha koncentrálok előjön újra mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a 3. szemed. koncentrálj csak rá. és csináld ezeket. már írtam ehhez hasonló kérdés kapcsán.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__9..

2019. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez azzal járna hogy látom az emberek auráját?
2019. márc. 14. 05:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság hogy ki kell nyitni és meditálni is kell rajta.

kinyitáshoz egy megadott mudra- vagyis kéztartás kell és egy megadott isteni nevet kell vibrálva mondani többször. a meditálása is ilyen és persze a koncentrálás is meditációnak számít.


Igen láthatod elsősorban a saját aurádat. aztán másookét is és még amiket megírtam korábban.


a saját aurád a tested körvonala. meglehet h nagyon vékony az aurád és ezért nem látod. de ha egészséges vagy, fitt stb. vastagabb is lehet. színes és fényes.


ahogy megírtam én mások auráját inkább a kórházakban látom. ott tesztelheted leginkább. meglehet h mások aurája is nagyon vékony,de van amikor nagyon vastag.

az intuíció is a 3. szemhez tartozik. meglehet h elsősorban ezt érzed meg. nem biztos h rögtön látni fogsz aurákat.

meglehet h fél év múlva,de mivel nem figyelsz erre, nem is törődsz majd vele.

sajnos senki sem gyakorolja azokat amiket írtam. tehát akinek már leírtam vagy elmondtam és megmutattam azok nem csinálják és így nem tudom azt állítani, hogy másoknak is sikerei lettek. az én állításom ezek alapján nem szavahihető.


de mivel ennyire erősen érzed én szerintem neked hamar lehetnek sikereid. de ezt tovább kell fejleszteni és erősíteni. olyan, mint egy izom. ha elhanyagolod akkor elsorvad.mindíg gyakorolnod kell, ha megakarod tartani az elért sikereidet.

2019. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az intuició sokkal valószinűbb mert sokszor elő fordult már pl:Elöre láttam hohy miből fogok dogát irni de figyelmen kivül hagytam és nem készültem pedig tényleg aból irtam.
2019. márc. 15. 11:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért kell isten nem vagyok ateista csak nem értem.
2019. márc. 15. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:

az az előrelátás, jövőbe látás. lehet h beletartozik az intuícióba. sajnos nekem nem jó az intuícióm és ezt nem tudom elmagyarázni. nekem a fizikai szememmel vannak gondok. -5-ös a látásom és már fényérzékeny is vagyok. de soha nem volt gyulladás stb. a fizikai szemek és látás is valamennyire befolyásoló tény, hogy a 3. szemednek milyen spirituális képessége és erőssége van. a jövőbe pillantás vagy sejtés vagy álmodás az más csakrához vezet vissza, de ezek alapján erős lehet a topozmirigyed és a lelked.


teljesen mindegy hogy vallásos vagy vagy sem.

állítólag kristálykövekkel is ki lehet nyitni a 3. szemet. de azt annyira nem ajánlom. ilyenkor csak ahhoz hasonló dolgokat fogsz tapasztalni. pl. mindennek a körvonalát fehérnek látod. nézd meg hogy most látsz-e aurát. pl a saját kezedet nézd meg ahogy írtam sötét háttéren. privátban megírom azt h miért isteni neveket kell vibrálva mondani.

2019. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. márc. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!