Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden vágyam, hogy harmadik...

Minden vágyam, hogy harmadik babám legyen, úgy érzem, van még egy gyerekem, csak még nem született meg. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Állandóan bennem van ez az érzés, kb. másfél éve, azt gondoltam, hogy egy idő után elmúlik, de nem...

Nem hittem eddig ebben, hogy ilyen van, de nem tudok belenyugodni.

Volt valakinek hasonló érzése?



2016. júl. 28. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt velem is. Most van 4 éves 7 eves és egy 11 napos babám! Én 4 évig próbáltam lebeszélni magam de nem ment. Így kerek a család. 😊
2016. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De jó, hogy nem csak én egyedül vagyok így... :)

Már azt hittem megbolondultam! :)

És Férjed mit szólt, amikor mondtad neki, hogy ezt érzed?

Az enyém azt mondta aludjunk rá még párat, aztán meglátjuk...kicsit le vagyok törve, hogy így reagált.

2016. júl. 28. 11:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. Éreztem, hogy egy kislány még vár arra, hogy megszülethessen. :)

Két fiam van, 5-8 évesek. És láss csodát első alkalommal teherbe estem...és lány lesz :)

2016. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiam van, meg egy kisfiu es egy kislany var, hogy johessen hozzank - legalabbis ilyen erzesem van:) szerencsere eddig ferjem is benne van a haromban:)
2016. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Tavaly ezerrel belevetettem magam a karrierembe nem is foglakoztam a témával és ő vetette fel hogy mi lenne ha lenne még egy baba, mert szerinte jobban állt az anyaság mint az hogy ennyit stresszelek a munka miatt. Szerencsére nem voltunk rászorulva az én munkámra csak én akartam eltemetni magam benne hogy ne agyaljak annyit a baba témán. Végül egyből terhes lettem de aajnos missed ab lett nyilván a stresszes meló miatt. De a műtét után mihelyt lehetett próbálkozni egyből terhes lettwm és most itt szuszog a kiságyban a kislányunk. Nagyon boldogok vagyunk így vagyunk egy egység! Több tuti nem lesz mert ez császár volt és nagyon megviselt.
2016. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 és 1 évesek a gyerekek. volt olyan hogy öltöztetem őket mert indultunk valahová, és kerestem a harmadig gyereket. :D :D akkor döntöttük el hogy jöhet a következő. reméljük most már össze is jön
2016. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 39 évesek voltunk a Férjemmel,amikor azt mondtam,hogy még egy baba kell!Maximálisan egyet értett velem.Következő hónapban meg is fogant a kis drágaságom.A 40. szülinapom előtt 2.5 hónappal megszületett.Ennek már 4 éve,és azóta se jött az az érzés,hogy "hiányzik" egy gyerekem.Mind itt vannak velem/velünk.
2016. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok.Az kimaradt,hogy a 3. babáról van szó nálunk is.
2016. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy hozzászólhatok e a témához de nekem is van egy hasonló érzésem csak nekem nem 3.baba lenne hanem a 2.:) Ezért is írtam, hogy nem e gond ha írok!

Nekem is van egy babám aki ránk vár :)

2016. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Persze, mindegy, hogy hányadik gyerekről van szó, az érzés a lényeg! :) Köszönöm, hogy válaszoltál!
2016. júl. 29. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!