Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiskoromban volt egy elég...

Kiskoromban volt egy elég nagy traumám ami mostanában foglalkoztat, és pár kérdés felmerült bennem. Valaki keresztény szemmel tudna segìteni?

Figyelt kérdés

Konkrét sztorit nem szeretnék írni csak a lényeget. Nagyon kicsin múlott hogy én most itt vagyok. Magzati korban azt tanácsolták hogy kikaparnak mivel rosszul ágyazódtam be. Koraszülötten nagy nehezen megszülettem. Aztán kaptam egy tüdőgyulladást. A kórtetemben 4 kisbaba volt egyedül én jöttem ki élve.(igaz leállt a szívem de újra élesztettek)Azt mondták hogy oxigénhiány miatt mozgássérült és értelmi fogyatékos leszek. Azóta sportoló vagyok, a tanulmányi eredményeim is teljesen rendben vannak. Hiszek Istenben, viszont pár kérdés mdgfogalmazódótt bennem ami elbizonytalanított.

1.Annak a másik 3 kisbabának miért kellet meghalnia?Hiszen semmi rosszat nem csináltak,ártatlanok voltak.

2.Miért pont én maradtam életben?

Egyenlőre csak ennyi kérdést szeretnék feltenni.

Köszönöm hogy végigolvastad, kérlek írd le a véleményed :)



2019. márc. 16. 09:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, 17/L :)
2019. márc. 16. 09:16
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, rajtuk nem bírtak segíteni. Akárhogy is nézem ehhez nem Istennek vagy minek van köze....de aki hívő...

Szóval nekik valószínűleg olyan bajuk volt, amin nem bírtak segíteni, a te szervezeted erősebb volt. Örülj neki, hogy itt vagy és ne rágódj :)

2019. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez valóságos csoda ami veled történt és ezt Istennek köszönheted. Valószìnűleg azért maradtál életben mert feladatod van itt ebben az életedben , hisz mi tanulni jöttünk a Földre, megtapasztalni dolgokat, megtapasztalni az életet.
2019. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresztény szemmel a halál a bűn következménye. Nem csak egyéni bűnök vannak, hanem eredendő és öröklött bűnök is. Így létezhet csecsemőhalál. Ez sokak szerint igazságtalanság, nem akarják tudomásul venni a tágabb összefüggéseket, és Isten túlvilági kegyelmét.
2019. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dió22 válasza:
Szia! Családállításon gondolkodtál már?
2019. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En hiszek istenben es ugy gondolom hogy minden okkal tortenik, es isten tudta hogy neked van meg dolgod itt az elok kozott, veghez kell vinned valamit. Sajnos nem mindenki el tul pl.: egy szivrohamot valaki meg tobb szivrohamot is tul el, nekem ez a velemenyem.

Szép estét😊

2019. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 kérlek ne hozd fel az öröklött bűnt Jézus halálával megszűntek ezek a dolgok. Igen eredendő bűn van még Ádámtól és Évától. Nem azon múlik hogy ki el és hal meg hogy szüleitől öröklött e valamilyen vétséget, hibát, bűnt.
2020. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!