Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok a gondolati...

Mennyit tudtok a gondolati üzenet küldésről? Értetek már el vele valamit?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadnak tudsz üzenni másnak nem. Javaslom hasznos dolgokat üzenj magadnak.
2019. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gondolati üzenetek ideje lejárt, úgy lementek a távközlési tarifák hogy nyugodtan írhatsz SMS-t.
2019. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Nem üzengettem ugyan, de többször visszakapom a gondolataim. Pl.:


Egyik nap feltűnt, hogy jé fehéredtek a fogaim, az összes, agyaltam is, hogy most ez az uj fogkremtől lehet e. Mindezt magamban. Masnap jött nagyi, es elkezdi magyarázni teljes magátol hogy hozott pattogtatni kukoricat, feheriti a fogaim. (Pont a fogfeherites jutott eszebe a semmiből)


Vagy. Azon agyalgattam egyszer hogy melyik lehet a legszebb bok, miket mondtak nekem eddig es arra jutottam, hogy szerintem a legszebb bok az, hogy gyönyörű vagy, amit nekem még senki nem mondott. Erre pár napra a barátommal feküdtem az ágyon, már álmosan tv-ztünk, szétdobtam magam mint a tehén kb, erre ő egy ujjal cirogatott, es mit mondott?? Nevemen szolitva, te olyan gyönyörű vagy!


Vagy. Kértem anyát akinek talalkozoja lett volna még vkivel, hogy csusztasson, segitsen sütni, nem akart, erre megszolalt a teloja, mondtam is hogy o hal eg az illető fog csusztatni, erre tényleg ő hivta, hogy kesobb talalkozzanak 1-2 óra mulva. Azota anya szerint en boszorkany vagyok :)


Vagy tesom munkajat soha nem birta megjegyezni igy ha kerdezték leegyszerusitettem arra hogy vezető. Erre kb egy honap es tesom beharangozta hogy kinevezték vezetőnek.


Vagy valamiert egyszer megkivantam a narancslét, szomjaztam rá, erre anya narancslével jött haza


Szamtalan ilyesmi. De nem szuggeralok meg üzeneteket kuldozgetek, semmi ilyen.

Egyszer szuggeraltam egyik exem hogy a kocsiban vegye le a hangerőt (szolni nem mertem mert epp a végét jártuk, erezni lehetett h nem szeret, stb jobb volt csendben maradni de hajnal volt, faradt voltam es ordittatta a zenét), akkor viszont üzentem neki gondolatban, hogy vedd le vedd le es levette :D ellezdtem ezen röhögni,mondtam neki hogy en iranyitom őt, viccelodtem olyanokon hogy en vagyok az agy, ő a test :), erre ez serthette az egojat, vagy idegesothette az ezoterikus "marhasagom", ebből is veszekedes lett csak es jobban megutalt.

2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!