Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halál előtt kinyílik a harmadi...

Halál előtt kinyílik a harmadik szem?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan nem tudjátok mi az a harmadik szem. Aki nem tudja az kérem ne írjon válaszokat. Köszönöm! A dédimamám kórházba van és természet feletti lényeket, állatokat és szellemeket lát. Valószímüleg kinyílt a harmadik szeme. Ez utalhat halálra? Vagy csak oxigén hiány? (Oxigént vezetnek az orrába de nem 100% hogy kap eleget) tehát csak nincs elég oxigén ellátása vagy kinyílt a harmadik szeme? Ha kinyílt akkor az utalhat halálra?

A normális válaszokat köszönöm szépen



2019. márc. 30. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Talán már haldoklik szegény és hallucinál. Vagy morfiumot is kap, és attól nincs öntudatánál. Ezek még mindig világi és létező dolgok, a harmadik szemmel ellentétben.
2019. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, ez nem a harmadik szem.

Abból kiindulva hogy kórházban van valószínüleg komoly testi gondjai vannak. Idős embereknél gyakori a hallucináció is (olyan dolgokat, vagy személyeket lát amik valójában nincsenek ott, hangokat hall).

2019. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Márpedik de... a halál közelében kinyílik a 3. szem.. nem hallucinál, ő valóban látja amit elmesél. Igen sajnos ez többnyire (!) arra szokott utalni, hogy nincs már sok neki hátra.. már két "élet" között van, látja azt is ami itt van és azt is amit mi nem látunk.

Persze nem tudok erről bizonyítékot mutatni neked, de én úgy hiszem, ilyenkor már két lét között "lebeg" az ember.

2019. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az elöttem szólóval. Ugyanazt tapasztaltam mikor a nagypapám haldoklott, amit leírtál. Látta a már meghalt nagymamámat is, és a saját édesanyját. Vele voltam végig, mialatt meghalt, és szentül hiszem, hogy nem hallucinált.
2019. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mielőtt meghalt rokonom, kristálytisztán működtek azérzékei, és olyan dolgokat egyből tudott, amiken normál esetben gondolkodnia kellett. Sajnos meghalt utána pár órával, de ő szerintem ezt is már tudta ......

( agyvérzése volt egyébként s amiről írtam, akkor volt, mikor még öntudatánál volt)

2019. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosan jól leirta előttem valaki "szentül hiszem, higy" HISZI. És ez így van jól mert ezt senki sem tudhatja pontosan. Valaki így hiszi valaki úgy, ez van. Biztosan nem lehet semmit sem állítani
2019. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hogy*
2019. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Ott kell dönteni a túlvilági sorsodról és elfogadni Isten szeretetèn. A bűn szètzabálja az embereket..... nézz körül...Isten nem nagyon tud velünk mit kezdeni ha nem fogadjuk el az Ő megigazitó kegyelmèt. Kemèny, lázadó, öntörvényű szívvel nem nagyon tud mit kezdeni. Ha már itt nélküle élsz, akkor odaát is nélküle fogsz. Valószínű, hogy a dèdid gonosz szellemeket lát. Nem jó ilyeneket látni.
2019. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Isten elhúzhat a búsba, nem ér már semmit, pontosabban: csak a Gonosz aspektusa működik.



Halála előtt minden létező

(egy bizonyos mértékben)

eloldódik a külső buroktól

(a fizikai testtől).


Ezért az érzékelés kitágul.


Ekkor lép be a lény a mágikus világba (az asztrális érzékelési tartományba).

Jelenleg is érzékeljük az asztrális (finom-anyagi-, előttes-) tartományt, de ezen érzékeléseinket elfedi a profánra (az egy-életesre) irányuló érzékelésünk.


A harmadik szemről:

a harmadik szem a világ elpusztítása vagy elpusztulása után nyílik ki. Előbb nem.


Istenről és az Istenekről:

A Káosz ezerszer erősebb, mint az "Isten", meg az összes Istenek. Ezért a Mágus elsősorban a Káosszal dolgozik. Ahhoz, hogy a Mágus a Káosszal dolgozhasson, át kell mennie sötét folyókon, amikbe bele kell halnia, hogy azt, ami több, láthassa.


Szólott valaki igazat, ez most nem a szokásos "Jézuska"-rizsa.

2019. márc. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Az érzékelésről óvodás szinten:

Ha a fizikai test (élete) gyengül, erősödik a szellem.


Szörnyű igazságot mondok:

a világot sem Isten, sem te

meg nem javíthatod.


Sötét kapuk nyílnak

ebből a világból,

olyan utakra megy

innen az ember,

melyeken elárvul.


"Szakmai" nyelvezettel is el tudnám mondani, de nem szabad, hogy mondjam, nem tehetem meg.

(csak élő szóval, keveseknek)

2019. márc. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!