Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segített rajtad az amiben hiszel?

Segített rajtad az amiben hiszel?

Figyelt kérdés
Legyél bármiyen sprirituális lény, az amiben hiszel szebbé tette az életedet?

2019. ápr. 4. 01:10
 1/8 A kérdező kommentje:
...ha igen, miért?
2019. ápr. 4. 01:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen IGEN!

Mindig hittem azt, bárkihez/bármihez is fohászkodom, csak akkor vezet sikerre, ha -sokszor erőmet megfeszytve- tevőlegesen dolgozom a sikerért!

Semmi ima/fohász és emmi természetfeletti nem fog sikert hozni, ha az illető csak -mást sem téve- a fotelben imádkozik/fohászkodik, tesped.

2019. ápr. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Hogy mi volt az oka a segítségének? Erről nem tudok perdöntően nyilatkozni, de valószínűsítem, hogy ez a belső természete. Hogy mi volt a segítséggel a célja? Sztem az, h boldog legyek, kibontakoztassam a képességeimet, és elérjem a céljaimat. És hogy hogyan segített?

2019. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, materialista vagyok
2019. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen, hiszek a medvekrumpliemberben. Az egy két lábon járó krumpli, aminek medve alakja van és emberszerű a nézése meg a járása és a csípőjének mozgása. 🎵
2019. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pupusz ***** válasza:
60%
Igen. Egy lecsúszott drogos voltam, a cucctól skizofréniás elmebeteg. Anyámnál laktam, többször próbáltam öngyilkos lenni, mert nem láttam kiutat. Ám Isten megérintett, elkezdtem hinni és fokozatosan megváltozott az életem. Lejöttem a cuccról, rátaláltam álmaim asszonyára, összeházasodtunk, csodálatos gyerekeink lettek, sikeres vállalkozó lettem és a hobbimnak is szinte korlátlanul élhetek. Nehézségeimen, problémáimon mindig átsegít. Sosem felejtem el ezt Neki. Nélküle nem sikerült volna. Jézus volt a megmentőm és ma is Ő az. Lehet, hogy elmebeteg vagyok, de a pozitív változások akkor is katartikus tények, amik mellett nem lehet csak úgy átsiklani. Ja és hála Istennek gyülekezetekbe, egyházakba sem kell járnom, szenteskednek sem kell, semmi különösebb kötelezettségem nincs, szabadabb vagyok, mint bármikor. Nem is vágyom másra, mint ami van, a családommal együtt lenni és a lehetőségekhez képest boldogan, békében élni. Nem lettem szent, nem lettem sokkal jobb ember, csak sokkal boldogabb, reményteljesebb, korrektebb, kiteljesedettebb. Nem azért imádkozom, mert kötelező lenne, hanem mert bőven van miért hálát adnom.
2019. ápr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#-os köszönöm a válaszod. A vége tetszett a legjobban :)
2019. ápr. 5. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igen. Egy lecsúszott drogos voltam, a cucctól skizofréniás elmebeteg."

Már elnézést, de a skizofréniát nem a templomban gyógyítják. Őszintén, még azt sem tudtam eddig, hogy a drogoktól skizofréniát lehet kapni.

2019. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!