Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valamilyen ezoterikus...

Van valamilyen ezoterikus magyarázata annak, hogy miért hallom egyfolytában 1 csaj hangját aki folyamatosan rólam beszél? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már rohadtul idegesít non stop tolja a hülyeségeket. Kínomban elmentem pszichiáterhez is, mást nem tudtam kitalálni. Adott rá gyógyszert, amit szedek rendesen mert az idegeim kezdenek kilenni ettől. Meg vagyok róla győzödve hogy ez nem hallucináció ( bár szeretném azt hinni mert akkor szinte biztos hogy a gyógyszertől el fog múlni.), és a gyógyszer sem fog segíteni ezen. Úgy érzem valaki rámszállt, kimondja a gondolataimat, magyaráz hogy éppen mit csinalok, kritizál. Tudom hogy a paranoid skizofrénia tünetei ezek, de lehet erre esetleg valamilyen más magyarázat, létezik ilyen egyáltalán? (Pl. ennyire erős telepátia stb.)
2019. ápr. 12. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
De miért zavar ha beszél, hogy ha te vagy a főnök?
2019. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Ragaszd be a száját.
2019. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Ennél már csak az jobb, hogy ha te meghalsz, akkor ő is.

De lécci ne halj meg!!!

2019. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Igen, ez lehetséges telepátia.

Én biztos vagyok benne hogy létezik.

2019. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Erősen koncentrálj arra:

"Pofa be!"

.

Ha nem bízol a gyógyszerben, nem is fog használni!.

Telepátia nem azt jelenti, hogy hallod mit beszél RÓLAD, hanem azt, hogy mit mond/üzen NEKED.

2019. ápr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is hallom. Zárd ki és kész
2019. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Skizofrénia.
2019. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Drazicc ***** válasza:
Amfetamint nem nyomattál hozamosabb ideig? Attól gyakori, vagy ahogy írta az előző ez skizofréniás tünet. De tudod ez egy olyan nehezen behatárolható dolog, és arra, ha koncentrálsz rá még erősebben lesz jelen, és ha elhiszed, hogy ez valami felsőbbrendű erő akkor nem is múlik el gyógyszerrel, mert az lesz amit elhiszel.
2019. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Én vigyáznék ezekkel a gyógyszerekkel, mert lehet több kárt okoznak mint hasznot. Kezdj el sportolni vagy olvass olyan témában ami leköti a figyelmed. Ismerkedj, járj emberek közé keress valami jó kis hobbit.
2019. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Youtube-on találtam videót olyan eszközről, amellyel hangokat lehet közvetíteni bárki agyába. Sajnos elfelejtettem az eszköz / módszer nevét, nem elterjedt, magasabb körök részéről visszaélések folynak az elmekontroll vonatkozásában, egyik alkalmazott eszközük bemutatóját láttam. Radarszerű eszközre kötött mikrofonba beszélt az illető, és méterekre arrébb levő emberre irányította lesből, az illető pedig reagált a hangra és állítólag valóban hallja is azt, a célszemély.
2019. ápr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!