Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nők! Mit hisztek el az ezotéri...

Nők! Mit hisztek el az ezotériàból? Pl. Tenyérjóslàs, horoszkóp, màgia stb.

Figyelt kérdés
Életkort is, és még annyit, hogy mennyire vagytol jàrtasal ezekben a dolgokban?
2019. ápr. 17. 07:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Semmiféle ezoterikus baromságban nem hiszek, se vallásban, se istenkében (egyik istenben sem a sok ezer közül, amit az emberiség a történelem során kitalált).


A lét nagy kérdéseire egyébként a természettudományok már réges-régen választ adtak, mégpedig bizonyított, valós választ, csak ezt az emberek nem tudják, mert lusták utánanézni.



"Amit hiszek, hogy a tudásunk szinte nulla."


A legtöbb emberé valóban, de azért ne általánosítsunk. Azért mert valaki nem ismeri az emberiség tudásanyagának az alapjait sem, attól még az a tudás létezik.


"Nem tudjuk az élet okait, miértjeit. Fogalmunk sincs a születésről, halálról, energiáról. Még a saját agyunk működése is homályba vész, érzelmekről nem is beszélve."


Ez nem igaz, ezen témakörök tekintélyes részére már választ adtak a természettudományok.

2019. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Én pl teljesen tudományos szemléletű vagyok. Csak abban hiszek, amit meg tudok magyarázni. Semmiféle áltudományos maszlagban sem hiszek. Határtudományokon belül is csak az UFO, bermuda-háromszög, Sárkány-háromszög, Atlantisz, Ataisz, Lemúria, Piramisok, okkultizmus, jóslás, reinkarnáció, indigó-gyerekek, keristály-gyerekek, Feng-sui, Csí meg karmában hiszek, amik teljesen reálisak. Többi kizárva
2019. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Elhiszem, hogy az emberek agyi képességei nagyon eltérőek, ezért az egyik mikroprocesszort alkot, a másik a saját vizeletét issza. Ha ezt elfogadjuk, akkor már egyáltalán nem olyan hihetetlen, miért is olyan sikeres az ezotéria és miért keresnek annyi pénzt az ezzel foglalkozók.
2019. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

semmit nem hiszek el ezotéria témában, szkeptikus vagyok mindenben.

27N

2019. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

A Titok című film nagy hatással volt rám. Onnantól kezdve elkezdtem a vonzás törvényét használni az életemre, és folyamatosan bevonzom számomra a jó dolgokat.

A pszichológiával és az önismerettel is foglalkozom.


A horoszkópnak csak azt a részét ismerem el valósnak, ahol az adott jegyeket mutatja be, határozza meg és nem azt, amit napi szinten összehazudnak.


A többivel nem foglalkozom.


Az baj, hogy a legtöbben még mindig kamudolognak hiszik, miközben olyan neves szerzők írnak ebben a témában komoly szakkönyveket, mint Müller Péter, Osho, Rhonda Byrne, Balogh Béla, Sir Chimony, Szepes Mária, Dan Millman..stb.


28N

2019. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Horoszkópomat néha elolvasom, többnyire köze nincs a valósághoz, akkor jót derülök rajta, mekkora hülyeségeket ír. Ha esetleg passzol valami, akkor se jelent semmit, maximum nyugtázom, hogy ez most véletlenül stimmel.

33 vagyok.

2019. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44/N Csak abban hiszek, amit megtapasztalok.
2019. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, de nem volt még nagyon időm mélyebben foglakozni
2019. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam 34 N
2019. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!