Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért zajlik...

Mit gondoltok, miért zajlik ez bennem? Van oka, vagy pusztán véletlen?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nagyon rég történnek velem fura dolgok és ez most nem vicc. Egyre érdekesebb dolgokra figyelek fel.


Írok nektek néhány példát:


1. Egy közeli hozzátartozónkkal álmodtam pár éve, a halálával. Elmondtam a családomnak, mosolyogtak, hogy butaság. 1 héttel később elhunyt. Később kiderült, halála előtt bántalmazták, én ezt utólag úgy fogtam fel, mit isteni jelet, segítenem kellett volna, de nem vettem észre semmit. :(


2. Olyan álmaim vannak, amelyek később valóra válnak. Pl: még nem jártam egyetemre, nem tudhattam, kik lesznek a tanáraim. Álmodtam egy körszakálas barna férfival, aki épp történelemből magyarázott nekem valamit. Nem hiszitek el, de most egy ilyen tanárom van az egyetemen. Nem töri, mert joghallgató vagyok, de magyar történelmet oktat.


Vannak visszatérő álmaim. Halottként láttam már több családtagomat is, rettenetes volt. Egy álmom van, ami állandóan visszatér és félek tőle. Tudni kell, hogy félek a víztől, mert nem tudok úszni. Na most, az álom az mindig egy tó vagy valamilyen víznél játszódik le. Épp zuhanok a vízbe, segítségé kiabálok, süllyedek, ilyenkor szoktam felébredni. Rettenetes érzés.


2010. júl. 5. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon érdekes amit írsz, és én tudom, hogy igaz, de egy dolgot ne felejts el...az elme hatalmas erővel bír, képes teremteni. Tehát amiket átélsz, az a saját elméd hozza létre, de a jövő megérzékelésével kapcsolatban van segítséged, ami minden mögött latensen ott rejlik...a Végső Elme, ami minden alapja, ami minden megteremt magában, beleértve minket is(elméinket).

A sátános álmod elég veszélyesnek tűnik, és valószínűleg tényleg befolyásol a negatív erő az univerzumban, valószínűleg azért, hogy megfosszon, azaz megállítson e képességed fejlesztésében, vagy éppen ezt felhasználva kergessen a megbolondulásba.


Létezik egy könyv, mondhatni az "élet igazságának" is(persze emberi mércével), amit jó lenne ha elolvasnál, a saját érdekedben, mert tudod kinyerheted belőle a valóságot, és megtisztíthatod az elmédet a félelemtől és gyűlölettől, amik ismételten a sátán művei, ha lesarkítjuk a dolgot.


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.

[link]


üdv

25/F

2010. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek hálás köszönet a válaszokért. Jó erről valakivel beszélni. Ha másoknak elmondanám, hülyének néznének.
2010. júl. 5. 21:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy 6 éve épült, nekem soknak tűnik, hogy már több lakója volt, vajon ők mit érezhettek ott?

Szerintem egy temető nagyobb kiterjedésű, elképzelhető, hogy a ti telketeket is érintette. De nem is ez a lényeg: mindegy, hogy régi lakók energiái, vagy temetők, kórházaknak az energiái, entitásai, ezeket ki lehet tisztíttatni! Radiesztézia vagy a bioenergetika foglalkozik vele, lehet, hogy az utóbbi, olvass utána, érdemes! Ez egy olyan terület, amit a "hivatalos" tudományok nem ismernek el, vagy sokan hókuszpóknak tartanak. Akit viszont érint, kipróbálja, és működik, és bár nem érti teljesen, de maga is érzi a hatást, és a lényeg, hogy elérte a célját: újra nyugalom, békés hangulat, harmónia. Lehet benne

1.nem hinni, és

2.lehet róla meggyőződni, és csak utána eldönteni, hogy hiszed vagy nem.

A Te életed, Te döntésed!

Neten rákerestem, Kecskemét környékén találtam és Szombathelyen ilyesmikkel foglalkozót, és biztos sok van az országban. Ezen a területen is, mint minden nem megfogható, nem bizonyítható területen vannak "áltevékenykedők" is sajnos, érdemes jobban utánajárni és "jobb hírűt" keresni, akiről meggyőződésed hogy ő jó, és inkább másoktól hallottál jót, mások ajánlják (mint saját magáról ő mondja).

Tégy, ahogy jónak látod!

13.57

2010. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért éltek sokan benne, mert szolgálati lakás.
2010. júl. 6. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!