Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nincs! Szerintetek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nincs! Szerintetek sem véletlen? Mit gondoltok erről? Rühellem azt a csajt!

Figyelt kérdés

Szóval adott,hogy van egy barátom,akivel nagyon szeretjük egymást,több,mint 1 éve együtt vagyunk.Tavaly év vége felé volt egy buli,ahol végre összehoztuk,hogy megismerjem a "legjobb lány barátját",együtt jártak óvodába,most egy suliba..Vártam is nagyon,mert szeretek ismerkedni,láttam,hogy ez a barátomnak is fontos,így nekem is az volt.Megjött a csaj is,vártam,hogy köszönünk egymásnak,stb,erre,mintha nem is venne észre elmegy mellettem,majdnem fel is lökött :D ..A barátom is csak nézett,hogy ez mi volt.Aztán mondta,hogy menjünk utána,meg,hogy ismerjem meg...Jó,odamentünk hozzá.Le sem tudom írni,hogy mennyire megvetően és flegmán nézett rám a csaj,mennyire húzta a száját,mintha leprás lennék,vagy nem is tudom.Alig szólt hozzám,mikor próbáltam hozzá beszélni vagy valami.Jó,nem is nagyon erőltettem.Na de mikor látta,hogy mondjuk megcsókol a barátom,akkor szinte "véres rongyként" nézett rám!..Barátommal egy véleményen voltunk,többet nem kell találkoznom a csajjal,azóta egyszer futottam össze vele az utcán,nem köszönt,én sem neki..

Itt jön,az,hogy pár napja azt álmodtam,hogy megcsalt a barátom,EZZEL csajjal!(mert közben a csaj nyomul rá eléggé,látszik rajta,hogy többet akar,mint puszta barátság!..meg csak úgy képet linkel be neki,amin egy csaj meg egy srác csókolózik,hogy:"nézd már,mennyire hasonlít rád ez a srác,olyan mintha te lennél..")Voltak mostanában kisebb viták közöttünk,biztos azért álmodtam gondoltam..

Ma meg bejelentette,hogy a szalagavatón EZZEL csajjal táncol!

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 13. 15:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,azt ki is hagytam,hogy a buli után,a lány kérdezte a barátomat,hogy nekem (mi) bajom van vele?
2011. okt. 13. 15:24
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
ha a baratod nem akar megcsalni, akkor a csaj meztelenul is tancolhat elotte, nem lesz gond.. :)
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy a csaj tahó veled, és az, hogy a fickód meg is csal vele, két külön lapra tartozik. Mindenesetre én a legényed helyében megbeszélném a csajjal, hogy a véleménye csak rá tartozik, semmi joga sértegetni a barátnőmet. Mindazonáltal attól, hogy nem tudja a párod kezelni ezt a helyzetet, az nem jelenti azt, hogy a kapcsolatotokban ennek nyomot kell hagynia. A sértődöttséged ettől persze jogos.
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De érted,nem muszáj,hogy ugyan abba a suliba járjon a párod,vihetsz akár kit.Meg sem kérdezett,hogy esetleg van-e kedvem..
2011. okt. 13. 15:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerinted jogos?Akkor jó.Vissza is kérdezett,hogy baj?Mondom nem..Ma van az első órájuk,láttam a csajt is,ott topogott már és megint undorítóan nézett felénk!
2011. okt. 13. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Őt hivta el nem téged?

pffft

helyedben mondtam volna,hogy baj!

Mit gondol magárol...

Most ki a barátnője Ő v Te?


21/L

2011. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hmmm... először is olyan, NINCS hogy legjobb barát(ellenkező nemből)! Mert előbb- vagy utóbb egyik fél többet akar! Komolyan mondom! Lehet ha nem próbálja meg, de bíztos többet akar előbb vagy utobb. Lehet ha a csaj, többet akar a barátodtól, de a barátod nem veszi ezt észre. Ha szeret a barátod, nem fog elhagyni miatta.

Azt álmodtad megcsalt?:D Barátnőm is szokott ilyeneket. Az a helyzet, h te "nem vagy féltékeny".. vagyis csak úgy gondolod. Igazából tudat alatt nagyon is az vagy! Egy kapcsolat ezzel jár!

Próbáld leküzdeni a féltékenységed, és érezted minél többször a barátoddal, h szereted!

2011. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Cöhh,miért nem téged hívott?!Igenis mond meg neki,hogy baj,te vagy a barátnője.
2011. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia! Nem fog változtatni, mert nem tud, ne is várdd tőle.

Ő nem úgy veszi fel, mint te! Én is keresztül mentem a legjobb bnőn, mindig mutogatta magát neki, hívogatta, stb...pedig csak barátok voltak. Ugyanilyen gondolataim voltak, ráadásul ők régen, jóval előttem csókolóztak is.

Egyszer kiakadtam mikor sokadjára hívta, és mentünk megmondta neki(a csajnak) hogy engem szeret és nem akar tőle semmit!

Azóta mi együtt lakunk, és a csaj nem hívta!!:)

Ugyh. kitartást kívánok neked!!:D

2011. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Sztem az nem baj,h. nem veled táncol. Bátyjám sem a barátnőjével táncolt, és 4 éve együtt vannak!!
2011. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!