Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem vagy démon? Mi ez? Ki...

Szellem vagy démon? Mi ez? Ki ez? És mit akar?

Figyelt kérdés
Néha hallok hangokat főleg a nevemet néha suttogva néha amikor fél álomban vagyok mintha valaki rám ordítaná a nevem és körül nézek de semmi. Sokszor érthetetlen mogyogást. És ha be jövök a szobába mindig fázok pedig más meg már izzad itt bent. Sokszor mintha látnék is valamit de mikor oda nézek semmi. Ajtó csapódások. (Ha valaki tud valamit mi lehet ez azt szívesen el olvasnám.) Jó pár éve van ez. Volt hogy arra ébredtem fel hogy valaki fogja a láb ujjam.

2019. máj. 17. 11:28
 1/8 anonim válasza:
Nem lehet hogy sok ilyen témájú könyvet cikket stb olvasol? A kepzeletunk néha meg tudja viccelni az embert. Viszont ha valóságosnak érzed érdemes lenne egy "tisztíttást" végezni otthonodban. Gyertya. Füstölő stb. Van erre irányuló szakirodalom. Keress rá!
2019. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olvasok ilyeneket. Horror filmeket sem néztem jó ideje.
2019. máj. 17. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Tini koromban nekem is voltak furcsa dolgok.

Pl egyedül voltam otthon és tisztán hallottam ahogy anyu a nevemen szólít, le is mentem az emeletről, de nem volt ott senki.

Mikor kicsik voltunk, növlremmel egy szobában aludtunk, sokszor ugy éreztem, az egyik sarolban mintha állna valaki éjjel, és - ezt már idösebben mondta el anyu - hogy sokszor félve jött be ő is a szobánlba, mert úgy érezte, hogy van ott valaki, és rossz érzése volt.

Sokszor az is megtörtént, hogy a kutyánk éjjel ugatott, lementem, és a nappali egyik sarka előtt egy méterrel állt, és ugatta a semmit. Voltak még egyebek amúgy.

Mostanában már nem érzékeltem furcsa dolgokat.

2019. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini. És évek óta tart. De a hangot nem ismerem de női hang.
2019. máj. 17. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Slizofrénia. Démonok meg nem léteznek
2019. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Velünk (nálunk a házban) olyan történik,már nagyon sokszor,hogy tárgyak tűnnek el a semmibe,és kerülnek elô olyan helyen ahol százszor megnéztük már!! Nagyon ijesztő...
2019. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kisebb démon végzi feladatát veled. Semmi extra. Kellemes tanulást.
2019. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Csak azt tudom h nagyon mély transzba viszik akiknek a lábujját nyomják. pontosabban csak a nagylábujjat. van h szúrják és az fájdalmas. olyan mély transzba vihet ezáltal, hogy akár azt is elfelejtheted hogy hol vagy, ki vagy vagy hogy fiú vagy -e vagy lány és még a nevedet is elfelejtheted. ez néhány perces, de lehet akár órák hosszíg tartó is.

én nem tudok arról h szellemek okoznák ezt. azt írtad h nő volt. általában hímnemű vagy semleges nemű lények okozzák. de olyan tapasztalatom h két szellem eltalúlta ezeknek a negatív lényeknek a módszereit. szóval nem kizárt dolog.

kérdezd meg fejben h mi a neve és h mit akar. ha nem válaszol akkor van probléma. elvileg rádkötődik s hallja a gondolataidat. az összekapcsolódás és szétválasztás olykor fájdalmas lehet neki is és neked is. legtöbbször álmok útján is jelezhetnek. nem biztos h akar tőled bármit is, csak kedveli a társaságod s a figyelmedet.

nálam most egy lény csak bámúlt. nem válaszolr semmire sem. mikor azt mondtam rá h gonosz akkor a konyhába ment, s aztán visszajött. de nem csinált semmit. van h nem is akarnak semmit. van h beszélgetni akarnak a szellemek stb. nemrég egy rózsaszín színű ruhás 14 éves lány beszélgetett velem.rámült mert nem volt hely máshol.

lehet h hallucináció. de a kamerám fénygömböket vett fel. de jobb ha nem félsz és inkább nem érdekel téged a közelsége. előbb utóbb elmegy. leginkább csak figyelem kell nekik-figyelemhiányosak.

2019. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!