Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit foglal magába az, ha egy...

Mit foglal magába az, ha egy démon uralkodni akar egy emberen?

Figyelt kérdés
Mit jelent pontosan ez...

2015. máj. 16. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy megszállja a testét az neki azért előnyös mert megtapasztalhatja a fizikai sík élményeit.
2015. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hinni benne.ennyi mehet a levesbe.
2015. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%

Nekem az egyik volt barátnőmet sajnos sikeresen megszállta egy démon. Ezt abból vettem észre, hogy egyik napról a másikra egyre undokabb lett velem, szeretet helyett inkább szenvedést okozott nekem, és sokszor nem aludt nálam, és nem lehetett tudni, hol van éppen. Amikor szerettem volna megbeszélni vele a problémákat, nem voltak benne érzelmek.

Nem akartam elveszíteni a barátnőmet, ezért megpróbáltam mindent, hogy a démon ne használhassa többet őt, de túl erős volt az akaratereje, nem hagyta el. A jósom szerint, ha levédettem volna a kapcsolatunkat egy mágiával, akkor mindez nem történhetett volna meg. Így ha lesz új párom, nem fogom hagyni, hogy újra átélhessem ezt, előre fogok gondolkodni.

2015. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Az a helyzet, hogy állítólag nem démoni megszállásra gondolt, hanem más.... de akkor mit jelent konkrétan?

Irányítani a hozzáállást másokhoz.... vagy...?

2015. máj. 16. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy az ezotéria rovatba hülye kérdéseket írat ki vele.
2015. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5:


Kívánom ugyanazt a helyzetet neked is.

2015. máj. 16. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
mint az exöszájszbúk!
2015. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Távolabbi rokonom tapasztalta meg , mit jelent , ha egy démon uralja. Összemelegedett egy "mindenttudó vörös démonnal" , Az "uralkodott testén-lelkén" , önző volt a végtelenségig , rosszindulatú. Majdnem mindenéből kiforgatta , mire áldozata rádöbbent végre , hogy vagy megszabadul , vagy bedilizik tőle. Neki sikerült , te is próbálj még időben "megszabadulni a démonaidtól" ! Te se hagyd magad és nem bánod meg!
2015. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!