Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért olyan szar az élet,...

Miért olyan szar az élet, hogy egy démon sem akar megszállni, de még egy kopogó szellem sem ijesztget?

Figyelt kérdés
Ahogy egy híres filozófus is mondta: Az élet egy nagy szar! Miért nem jönnek már a zombik?

2018. jún. 26. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ez a legnagyobb gondod az életben?
2018. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem az élet szar, te nem vagy hozzá elég érdekes :D
2018. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem az életed szar, te teszed azzá!

.

Ha kivánságod teljesül, megtudod, miért volt SZÉP és JÓ előtte!

2018. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Előttem is szar volt az élet szóval nem én tehetek róla. Az ezósok hazudtak nekem! Természetfeletti úgy meg így, de közbe semmi szar sincsen csak szar kitalációk. Meg sem szálltak nem is ijesztgettek, hiába idéztem meg a gonosz lelkeket. A horoszkópom is hazudott nekem. Szarjak belé, aki kitalálta ezeket! Meditáltam és meditáltam, de mégsem léptem ki a testemből. Valami elcseszett idióta találhatta ki ezeket, hogy a szar essen belé! Tetves szar!
2018. jún. 26. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy pontosan miért is baj, hogy nem akar megszállni egy démon?
2018. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kopp!kop!kop!!


Na,most màr biztos jól megijedtél!

2018. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az már gáz, ha még egy démonnak sem kellesz!
2018. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 Egyenjogúságot kivételek! Nem fair, hogy engem már meg sem szállnak,ellenben másikat igen. Egy kupac szarnak nézik az embert. Én mondom ez rasszizmus!
2018. jún. 27. 15:30
 9/10 Metionin ***** válasza:
Ennyi erővel a megszállottak is tüntethetnének hogy másokat békén hagy a démon, őket meg nem :D
2018. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emberek, nem érzitek a viccet? :D


Kérdező: engem is elkerülnek a természetfeletti lények, pedig 10 évig kitartóan foglalkoztam a témával és még szeánszokon is voltam. Biztos láthatatlan Ytong téglából áll az auránk. :D

2018. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!