Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy ma reggel jópár dologra nem emlékeztem, helyette viszont olyan emlékeim voltak, amik nem is az én életem részei?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felkeltem éreztem, hogy valami nem stimmel velem. A dolgok 99%-a rendben volt, de némely totálisan hétköznapi dologra, egyszerűen nem emlékeztem. (Például, hogy mit szoktam tenni a kenyérre, pedig majd minden reggel ugyanazt eszem, vagy hogy hol vannak a ruháim.) Helyette viszont olyan emlékeim voltak, amik nem az én életem részei. Aztán ezeket az emlékeket 5-10 másodperc után el is felejtettem. De akkor teljesen valósnak tűntek és azt sem tudom, honnan jöhettek. Mintha valami másik ember életének a részei lettek volna. Semmiben sem különböztek a saját emlékeimtől, csak annyiban, hogy amikor jobban rá akartam koncentrálni a körülményekre, akkor olyannyira elfelejtettem őket, hogy azt sem tudtam utána, hogy mik voltak azok. Egyes ilyen emlékek előtörésekor intenzív gyomorfájdalmam is volt, melyek többnyire elmúltak pár perc után. Később egyre ritkábban jöttek, úgy jó 3-4 óra kellett, mire teljesen visszazökkentem a saját életembe, de aztán meg egy tompa fejfájást éreztem egész nap. Azóta sem tudok napirendre térni felette, hogy mi lehetett ez. Félek, nehogy valami agyvérzés, vagy valami hasonló legyen, de olyan fura volt, mintha valamilyen tévedés folytán reggel nem a saját emlékeimet kaptam volna vissza, hanem másét, vagy egy párhuzamos univerzium ért volna össze a mienkkel, ahol nem minden úgy történik mint itt. Mostanra viszont már semmire sem emlékszem abból, amik akkor előtörtek emlékek, akármennyire is próbálok visszagondolni, hogy mik is voltak azok, csak a furcsa érzés van meg, mintha valahogy összekuszálódtak volna az univerzum szálai.
2019. máj. 20. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit tudsz a Földön most zajló eseményekről főleg spirituális tekintetben?,pl:


-Közelgő pólusváltás (egyre durvább környezeti anomáliák,vulkánkitörések,elektromos viharok,esőzés,havazás,áradások,sarkok olvadása,napkitörés)

-Dimenzióváltás (a fentivel szorosan összefügg és kéz a kézben jár ahogyan mindig is tette)

-Világgazdasági és politikai mátrix összeomlása,

-3. vh kitörése


jelenleg is 3 dimenzió van összecsúszásban,takarásban egymással ahogyan a 3D bomlik a régi berögzült érzelmi struktúrák vele együtt bomlanak,törlődnek és fokozatosan átveszi a helyét a 4.dimenzió tudatossága,ezért vannak időelcsúszások,eltolódások,kiesések,mert a lineáris cirkulárisra vált és a tudatod nehezen tudja követni,magyarul régi inkarnációk emlékei ugyanúgy előjöhetnek feldolgozásra várva a tudatalattidból,mint párhuzamos "idővonalra" tolt régi vágyak egy másfajta életre...beragadt érzelmi problémák kioldása fizikai fájdalmakban is megnyilvánul időnként...

2019. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2012-ben lett vége a maja naptárnak akkor nyílt meg a kapu a Központi Napra és a föld folyamatosan forrósodik/emelkedik (dimenziót vált) a Schumann-rezonancia szerint pl,az öt évvel ezelőtti érték 7,83 Hertz most 45-re emelkedett,vagyis az 5. dimenzió alját súroljuk ez mindenkire kihat:


[link]

2019. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!