Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem reggel?...

Mi történhetett velem reggel? Jópár dologra nem emlékeztem, helyette viszont olyan emlékeim voltak, amik nem is az én életem részei.

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felkeltem éreztem, hogy valami nem stimmel velem. A dolgok 99%-a rendben volt, de némely totálisan hétköznapi dologra, egyszerűen nem emlékeztem. (Például, hogy mit szoktam tenni a kenyérre, pedig majd minden reggel ugyanazt eszem, vagy hogy hol vannak a ruháim.) Helyette viszont olyan emlékeim voltak, amik nem az én életem részei. Végiggondoltam, hogy nem-e valamielyik TV műsorból ugrottak-e be, de nem stimmeltek egyikhez sem. Aztán ezeket az emlékeket 5-10 másodperc után el is felejtettem. De akkor teljesen valósnak tűntek és azt sem tudom, honnan jöhettek. Mintha valami másik ember életének a részei lettek volna. Semmiben sem különböztek a saját emlékeimtől, csak annyiban, hogy amikor jobban rá akartam koncentrálni a körülményekre, akkor olyannyira elfelejtettem őket, hogy azt sem tudtam utána, hogy mik voltak azok. Volt egy két percig tartó intenzív gyomorfájdalmam is, de az is elmúlt két perc után, mintha semmi sem lett volna. Jó három óra kellett, mire teljesen visszazökkentem a saját életembe, de azóta sem tudok napirendre térni felette, hogy mi lehetett ez. Félek, nehogy valami agyvérzés, vagy valami hasonló legyen.
2019. máj. 20. 09:40
 1/2 anonim válasza:

Lélek vándorlás🤷

És aki nem hisz benne ne támadjon 💁

2019. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már párszor ilyen “emlék rohamom”, csak hogy azok nem az én emlékeim voltak, egyszerűen nem tudom honnan jöttek. Akkor másodpercekig ezek a fejemben voltak, szédültem és fájt a hasam. Majd hirtelen elillantak és az istennek sem tudtam visszaemlékezni rájuk. Eléggé ijesztő. Volt, hogy fürdés közben, volt, hogy szimplán az ágyban tört rám.
2019. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!