Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek a képességnek mi a neve?

Ennek a képességnek mi a neve?

Figyelt kérdés

Nem nevezném igazán képességnek, inkább.. elképzelem, hogy akkor milyen volt..

Arról van szó, hogy ha például, egy régi helyen, házban, egy más személynek oly keves helyén tartózkodom, akkor eltudom képzelni, hogy milyen lehetett.


Ha például egy olyan helyen vagyok, ahol szerintem egy nagyon szép és emlékezetes nap lehetett, van olyan, megérzem az ember érzéseit is, amit akkor épp érzett.


Eddig csak egyedül próbáltam ki, igazából csodálatos és elképesztő érzés.

Egyszer be is bizonyosodott, hogy igaz!

Egy barátnőmnek meséltem erről, és nem hitt nekem!

Elmentünk egy barátnőjéhez, bementünk egy olyan házba, ahol régen laktak. Kimentünk a kertbe éreztem, hogy ott nagyon sok boldog percet töltöttek.

Megálltam a kert előtt és elmondtam, hogy a kertben volt régen egy medence, csúszda, és még nyuszik is voltak ott.

Pedig nem is mesélt a barátnőjéről, sőt nem is ismertem azelőtt!


Amúgy ez itt nem egy kamu dolog, már hallottam másoktól is, hogy van ilyen úgynevezett képesség.

Esetleg ti is éreztétek mások emékeit a múltból?



2019. máj. 25. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezt talán beleérző képességnek hívják.

Idegen nyelven empátia.

2019. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez egy tehetség, ki tudod olvasni a környezetből a beleíródott információkat, emlékeket.

tárgyakkal is megy.

használtruhaboltban lehet még egy szempont a választásnál :P

2019. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Clairvoyance, tisztánlátás vagy tisztán érzés ez inkább.

Mások emlékeit érezni, az kicsit összetettebb, bonyolultabb dolog, ráadásul igen ritka jelenség, én komolyabb leírást sem találtam még róla, talán emlék vagy tudatmegosztás kategória.

Agykontrollosok tudnak hasonlót összehozni, de az is csupán hasonló ehhez.

Talán még a telepátiát mondhatnám, bár az sem fedi ezt pontosan.

Tehát én mégiscsak arra tippelek, hogy clairvoyance.Fejleszthető.Az emlékmegosztással ellentétben.

2019. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Értem :) mindenkinek köszönöm, hogy segített.

Akkor ez valamilyen speciális képesség? Akárhogy is, nagyon bizar és furcsa, néha jót és néha rosszat is látok, volt olyan, hogy rettegtem... néha csak úgy akaratom ellenére látom ezeket, soha sem tudom előre, hogy jó vagy rossz kép lesz.

2019. máj. 26. 20:52
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát én meg a tesóm terhességét éreztem éés végig én szenvedtem a terhesség tüneteivel. Állandóan tejet akartam inni. ünnepnapkor is a drágább tej volt csak de simán megvettem. hányingerem volt, fura ételeket kívántam pl: nutellás kenyeret savanyú uborkával

és egyéb tünetek.


másoknál is átérzem amivel szenvednek stb.


de ha majd olvasod a könyvet amit ajánlottam--remélhetőleg lesz a közeli könyvtáradban.


abban is vannak hasonlók.

pl: orosz nyulas kísérlet. az anyák a szárazföldön oroszországban, míg a kicsik a csendesóceán legmélyén tengeralattjáróval. feljegyezték mikor kínozták vagy ölték meg a kicsiket s ugyanebben az időben az anyanyulak is nyugtalanok voltak vagy felsírtak.


sokminden van.


szerintem a te képességed is kiterjedne ilyesmikre. vagyis a távolba érzés---féleségnek nevezném.

de szerintem is kapcsolódik a telepátiához, telepatikus képességekhez. max oda s visza is kéne még működnie. vagyis elérned még azt a szintet h amit te érzel azt mások is át tudják élni. sokfélét lehet ezzel variálni s fejleszteni.

2019. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) érdekes dolgok vannak...
2019. máj. 27. 08:21
 17/19 anonim ***** válasza:

Ennek a képességnek tisztán-érzés a neve.


Megérthető,

hogyan jelenik meg,

hogyan működik.

2019. máj. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azt érdemes még megérteni, hogy a hivatalos vallások nagyon sok tekintetben szándékosan félrebeszélnek, mivel a tudás kizárólagos monopóliumára törekednek.


Tehát:

nem kezelhetőek hiteles tekintélyekként (például az ilyen és hasonló kérdésekben).

2019. máj. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olyan jó volt olvasni amit írtál mert én is így éreztem tobb helyen ahol először voltam. De akár egy régi könyvenél is. Túlságosan nem mélyedtem bele de amíg eljutottam az érzésben fantáziában fantasztikus volt. Kéne gyakorolni! 😊 Szerintem is empátia lehet ahogy írták is.
2019. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!