Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kérnek ilyen b. i sok...

Miért kérnek ilyen b. i sok pénzt a TM-tanfolyamokért?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik már próbálták, benne voltak vagy most is benne vannak. Nem abból a szempontból írom, hogy kinek mennyit ér. Abból, hogy az átlagkeresetű emberek jólléte mintha nem érdekelné őket...

2019. jún. 13. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
A TM valójában nem meditáció. A meditáció azt jelenti, hogy a figyelmedet a csendbe viszed. Tehát kizárod az elmédet és az érzéseket.
2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 2012-ben kifizettem és megtanultam. Tényleg sok, de engem minden megoldás érdekelt.Pont kaptam jutalmat a cégben és pont annyit amennyi a tanfolyam volt. Easy come easy go.
2019. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Amikor én megtanultam a technikát, már akkor sokallta környezetem az árát. Utána néztem, mit is tartalmaz az tanfolyam ára:

-a tanár fáradozásait meg kell fizetni. A TM-tanári tanfolyam ca. 6 hónapos, intenzív. A fogorvosnak nem a 3 köbcenti fogtömésért fizetsz olyan sokat, hanem mert előtte éveken át tanul. A lyukas fogú ember "utánfinanszírozza" a doki tanulmányait.

-terembérlet, rezsi stb. Ez nem nagy tétel egy főre.

-jogdíj. A jogdíjból fedezi a TM-mozgalom a tanárok utaztatását mindazon országokba, ahol olyan szegénység van, hogy az ottani tanfolyamokat nem lehet kihozni nullszaldósra. Ami tanfolyami díjat te itt befizetsz, abból a világ másik részén 1-2 nincstelen megkapja a technikát. A jogdíjból is finanszírozzák a különféle kutatásokat, kiadványokat.


Számodra nem szimpatikus, mire fordítják az általad befizetett pénzt ne tanuld meg a módszert!

Ha "instant megvilágosodást" vársz, ne tanuld meg a módszert!

Ha tudod magadról, hogy nem vagy elég kitartó, hamar feladod a dolgokat, ne tanuld meg a módszert!. Ca. két év rendszeres gyakorlás kell ahhoz, hogy mérhető eredményeid legyenek.


Amiről a második hozzászóló ír, általános jelenség. AKi eldöntötte magában, hogy el akarja végezni a tanfolyamot, azt a Természet is meg szokta segíteni.


Javaslom, olvasd el Sőregi Ottó és D. Deniston könyveit a módszerről, hogy adekvát döntést hozhass.


Szép napot!

2019. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

"Abból, hogy az átlagkeresetű emberek jólléte mintha nem érdekelné őket..."

Ja, mert amúgy a piacgazdaság így működik... :D :D :D :D :D

2019. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
3-as, alapjáraton azzal a gondolattal, hogy fontostudni mire költi az ember a pénzét, mire használja fel, azzal egyet értek. Viszont az elvvel, hogy kvázi jótékonyságra kötelezzenek, azáltal hogy beleszámatják a tandíjba, ez szerintem ez szörnyű. Ez olyan, mintha a boltban 500 forinttal többet kéne fizetni a kenyérért, mert más nem ehez, és fizess egy szegény embernek is egyet... A jótékonykodás egy döntés, nem etikus rákényszeríteni másra...
2019. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös nem éteni mit beszélsz: "Viszont az elvvel, hogy kvázi jótékonyságra kötelezzenek, azáltal hogy beleszámatják a tandíjba, ez szerintem ez szörnyű."


Mintha más galaxisból kérdeznél. Nem érted a dolgok lényegét, de nem baj, még száz élet és helyrerázódsz.

2019. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os. Kifejtenéd kérlek?
2019. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Drága az az egy rövid mantra,

amit amerikai módra

a személyes-fizetős guru ad.


Lényeg:

amerikanizálva lett a szolgáltatás és így kőkeményen fizetős.


Eszmei lényeg:

el lett rontva. Meg lett ölve. Profit-orientált üzletté lett téve.

2019. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó, kedveseim, ha tudnátok, mi minden van egy autó, egy lakás, vagy akár csak egy kg felvágott árában...
2019. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, részemről akkor a TM megb...hatja.


Amikor jótékonykodni akarok, megteszem.

Azzal, akivel én szeretném.

2019. jún. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!