Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban bocsána...

Mit jelent ha álmomban bocsánatot kérnek tőlem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy felhívott telefonon az a fiú,aki kb 1 hónapja "elhagyott" és szinte már könyörgött,hogy bocsájtsak meg neki,sőt már sírt is.

2013. aug. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vágytál rá már előtte is, hogy kiengeszteljen, akkor lehet csak egyszerű vágyálom.De ha nem vártál a bocsánatkérésére, akkor viszont az álmod igaz lehet.A fiú megbánhatta, amit tett.Nagyon érdekes lenne utána járni, nem próbálnád meg?Mondjuk, beszélni vele pár szót, kipuhatolni vajon most hogy érez?

Nekem is volt néhány bocsánatkérős álmom.Olyanok kértek bocsánatot, akiktől nem is számítottam volna rá.Az érdekes az, hogy mindegyik álmomban ugyan úgy jelentek meg:mindegyik személy ült, én előttük álltam.Felnéztek rám, úgy kértek bocsánatot.Nekem még nem sikerült megtudnom, valóban így éreznek-e, de kíváncsi lennék nagyon.

2013. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vártam erre a bocsánatkérésre, sőt szinte már túl is tettem magam ezen az egészen. Nagyon meglepett ez az álom, de megpróbálok majd utána járni,mert kíváncsi vagyok én is.
2013. aug. 4. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor leírnád majd, ha megtudsz valamit?Csak mert én is kíváncsi vagyok, mennyire lehet hinni az ilyen álombeli bocsánatkéréseknek.Sok sikert :)

Megírhatod akár privátban is majd.

2013. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp,ha van valami fejlemény!!!:))
2013. aug. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!